PATRYK BOROWSKI-BESZTA WYGRYWA NA MX MUAY XTREME

Reprezentujący Husarz Białystok, Patryk Borowski- Beszta przebywa w Tajlandii, gdzie oprócz treningów oddaje się również walkom. W dniu wczorajszym zaliczył udany debiut dla organizacji MX Muay Xtreme wygrywając decyzją sędziów w walce z Tajem, Dawangkanem Por Borrirukiem. Pojedynek odbywał się na pełnych zasadach Muay Thai w rękawicach do MMA.

Jest to już drugie zwycięstwo Białostoczanina podczas wyjazdu do Tajlandii. Polak trenuje w jednej z najlepszych akademii Muay Thai na świecie, Sitsongpeenong, której barwy reprezentuje mistrz Glory w wadze lekkiej, Sittichai Sitsongpeenong. Poniżej prezentujemy wpis trenera Patryka z Husarza Białystok, Marcina Stankiewicza.

- Piękne chwile, wczoraj Tim Fisher "szef" klubu Sitsongpeenong Phuket Muay Thai chwalił chłopaków za zaangażowanie na treningach. Dziś wygrana w dobrym stylu na dużej gali, z "tłumaczenia google" wynika że Patryk Borowski-Beszta dwukrotnie doprowadził do liczenia tajskiego przeciwnika, ostatecznie wygrywając swój debiut w MX MUAY XTREME przez decyzję.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.