DSF KC 10: 'JURAS' KONTRA SOKÓŁ

23 czerwca na gali DSF Kickboxing Challenge 10 w Nowym Sączu na ring powróci Jerzy „Juras” Wroński, który zmierzy się z Piotrem Sokołem. Występ popularnego rapera i fightera z Warszawy będzie jedną z głównych atrakcji imprezy, na której odbędzie się także mecz międzynarodowy Polska-Ukraina. W walce wieczoru miejscowy gwiazdor Rafał Dudek skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem Europy w boksie Rafałem Jackiewiczem.

Wroński po raz drugi będzie walczył na gali DSF Kickboxing Challenge. W końcówce marca popularny „Juras” w wielkim stylu przywitał się z Federacją, ciężko nokautując Janu „Hannibala” Cruza w pojedynku w formule K-1 na gali DSF Kickboxing Challenge 9 w Hali Koło w Warszawie. Po tamtym występie jasne było, że kibice będą chcieli zobaczyć kolejne walki Wrońskiego.

MOJA HISTORIA - JURAS cz. 1 "Moja Warszawa"

36-letni „Juras” zalicza się do najbardziej utytułowanych zawodników w polskim kickboxingu. To dziesięciokrotny mistrz Polski w różnych formułach, pięciokrotny zdobywca Pucharu Świata i wielokrotny medalista mistrzostw świata WAKO.

Wroński stanowi żywy dowód na to, że młodzieńcze marzenia można spełnić. Jest popularnym raperem i producentem muzycznym związanym z PROSTO, prowadzi też własną szkółkę Street Fighter oraz treningi indywidualne, ale znajduje też czas na przygotowania do kolejnych walk. Nie zawsze jednak wszystko mu się udawało.

MOJA HISTORIA - JURAS cz. 2 "Mój Kickboxing"

– Przeszedłem przez dorastanie na ulicy, problemy z prawem, patologiczne środowisko, otarłem się o śmierć, kryminał i o uzależnienia od wszystkiego – wylicza „Juras” Wroński. Dziś wszystkie problemy ma już za sobą i pomaga młodzieży wyjść na prostą. – Od kilkunastu lat spełnia się mój dziecięcy sen o byciu fighterem. Od dziewięciu lat prowadzę szkółkę Street Fighter. To mój autorski projekt. Do walk zawodowych przygotowuję się w najlepszym warszawskim klubie - Palestrze.

Bilety na galę DSF Kickboxing Challenge 10 w Nowym Sączu do nabycia na www.tiketto.pl oraz na www.dsfchallenge.com.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.