STEVENSON ZNOKAUTOWAŁ FONFARĘ W 2. RUNDZIE

Adonis Stevenson (29-1, 24 KO) szybko rozprawił się z pretendentem do tytułu mistrza świata WBC wagi półciężkiej, Andrzejem Fonfarą (29-5, 17 KO). Haitańczyk znokautował Polaka w drugiej rundzie pojedynku.

Od początku walki widoczna była przewaga ’Supermana’. Wyprowadzał bardzo celne i silne ciosy, które w większości dochodziły do głowy Fonfary. ’Polski Książę’ starał się kontrować, ale nie pozwalał mu na to Stevenson. Garda mistrza WBC wagi półciężkiej była praktycznie nie do pokonania, natomiast garda pretendenta pozostawiała wiele do życzenia. 

Po pierwszej rundzie Fonfara schodził do narożnika bardzo mozolnie, nie doszedł jeszcze do siebie po nokdaunie, jaki zafundował mu Stevenson.

Starcie zakończyło się na początku drugiej rundy, kiedy sędzia ringowy wkroczył między pięściarzy.

Krążą już głosy, że walka z Adonisem Stevensonem była ostatnią walką Andrzeja Fonfary w wadze półciężkiej. Polak waha się, czy nie przejść do wagi junior ciężkiej. Jeśli tak by się stało, dołączyłby do czołowych polskich pięściarzy tej kategorii- Krzysztofa Włodarczyka, Krzysztofa Głowackiego i Mateusza Masternaka.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.