UFC: NOWE WALKI I ZMIANY

Nowe pojedynki zostały dopisane do poszczególnych kart walk największej federacji na świecie.

Brian Ortega vs Renato Carneiro (UFC 214) - Amerykanin zaczął przygodę z federacją w starciu z Mike De La Tore, gdzie zapadał decyzja NC. Następnie stoczył on ważny bój pod koniec trzeciej odsłony uderzeniami pokonując Thiago Tavaresa. Ortega w poprzednim roku zaliczył kolejne zwycięstwa poddając w trzeciej rundzie Diego Brandao, a w trzeciej rundzie zastopował uderzeniami Claya Guide. Brazylijczyk zadebiutował w UFC w roku 2014 przed własną publicznością poddając w drugiej rundzie Toma Niinimaki. Renato wrócił w poprzednim roku po prawie dwóch latach przerwy niejednogłośną decyzją sędziów pokonując Zubaira Tukhugova. W ostatniej walce Carneiro wystąpił na UFC on FOX 24 pokonując również niejednogłośną decyzją sędziów faworyzowanego Jeremy Stephensa.

Henry Cejudo (10-2) vs Wilson Reis (22-7) (UFC 216)  - Amerykanin będzie chciał przerwać ostatnią złą passę, która odniósł w walce z ścisłą czołówką. Henry świetnie zaczął od czterech zwycięstw w organizacji, które zapewniły mu walkę o pas. W niej Cejudo doznał pierwszej porażki w karierze w dodatku został znokautowany już w pierwszej rundzie z rąk Demetriousa Johnsona. W ostatniej walce "The Messenger" wystąpił na TUF 24 Finale przegrywając niejednogłośną decyzją sędziów z Josephem Benavidezem. Brazylijczyk wraca po nieudanej walce o pas mistrzowski. Wcześniej Reis wypracował sobie miano pretendenta do tytułu trzema zwycięstwami z rzędu. Wilson jednogłośną decyzją sędziów pokonał Dustina Ortiza i Yuta Sasaki, a szybko w pierwszej rundzie poddał Hectora Sandovala. W ostatnim pojedynku zawodnik z Sao Paulo wystąpił na UFC on FOX 24 przegrywając pod koniec trzeciej odsłony przez poddanie w starciu mistrzowskim z Demetriousem Johnsonem.

Sarah Moras (4-2) vs Ashlee Evans-Smith (5-2) (UFC 216) - Kanadyjka wraca po prawie dwóch latach przerwy, a swoją przygodę zaczęła od programu TUF 18 odpadając dopiero w trzeciej walce. Sarah mimo wszystko zadebiutowała na TUF 19 Finale pewnie jednogłośną decyzją sędziów pokonując Alexis Dufresne. W ostatniej walce Moras pewnie na punkty przegrała z Jessicą Andrade. Po tym jak Evans przegrała szybko w debiucie z Raquel Pennington zaliczyła kolejne dwa zwycięstwa. Smith pierw niejednogłośną decyzją sędziów pokonała Marion Reneau, a następnie w Niemczech w trzeciej rundzie uderzeniami odprawiła Veronice Macedo. W ostatnim starciu Ashlee wystąpiła na UFC on FOX 24 przegrywając pewną jednogłośną decyzją sędziów z Ketlen Vieirą.

Luis Henrique (10-3) vs Arjan Bhullar (6-0) (UFC 216) - Brazylijczyk po porażce w debiucie w kolejnych walkach poddał w drugiej rundzie Dmitry Smolyakova, a w trzeciej rundzie poddał Christiana Colombo. W ostatnim pojedynku nudny Henrique próbował zamęczyć naszego reprezentanta Marcina Tyburę, który ostatecznie w trzeciej rundzie rozprawił się z nim przed czasem. Przechodząc do zawodnika z Richmond znamy go jako utytułowanego zapaśnika. Jest olimpijczykiem, ponieważ startował w Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Dodatkowo w swoim dorobku ma czterokrotny udział w Mistrzostwach Świata, a głównie swoje sukcesy odnosił na Igrzyskach Panamerykańskich. Arjan w swoim dorobku ma sześć walk, a debiutował w roku 2014. Toczył on głównie pojedynki w federacji BFL czy Hard Knocks czyli najlepszych federacjach MMA w Kanadzie. Bhullar większość walk kończył przed czasem, ale jego ważnym sukcesem było zdobycie pasa organizacji BFL w poprzednim roku na 45 edycji po mistrzowskim dystansie na punkty pokonał Ryana Pokryfky. Również bardzo ważnym starciem Kanadyjczyka była ostatnia walka, kiedy to pewnie na punkty pokonał Joeya Yagera.

Gravin Tucker vs Rick Glenn (UFC 216) - Kanadyjczyk trafił do największej federacji na świecie po dziewięciu zwycięstwach w tym wszystkich przed czasem. Gravin toczył wszystkie swoje walki przed własną publicznością głównie w federacji ECC. W ostatniej walce w debiucie w federacji Tucker jednogłośną decyzją sędziów pokonał Sama Sicilie. Glenn znany jest jako mistrz organizacji World Series Of Fighting. Rick po kolejnych czterech zwycięstw z rzędu na lokalnych galach trafił do UFC. Amerykanin wystąpił w zastępstwie na UFC Fight Night 94, gdzie pewnie przegrał na kartach punktowych z Evanem Dunhamem. W ostatniej walce ''The Gladiator'' na UFC 208 wygrał niejednogłośną decyzją sędziów z Philipe Noverem.

Travis Browne vs Oleksiy Oleiynyk (UFC 213) - Rosjanin zaczął świetnie swoją drogę przed czasem pokonując Anthony Hamilltona i Jareda Rosholta. Po problemach z kontuzjami Oleiynyk wrócił po dwóch latach przerwy w poprzednim roku na UFC Fight Night 91 po świetnej walce przegrywając większościową decyzją sędziów z naszym reprezentantem Danielem Omielańczukiem. W ostatnim pojedynku Oleksiy wystąpił w tym roku w nietypowy sposób już w pierwszej rundzie poddając Viktora Pestę. Amerykanin w tym pojedynku będzie chciał pokazać, że jeszcze coś z niego zostało i przerwać złą passę. Travis przegrał szybko z Cainem Velasquezem, a w rewanżu ponownie na punkty z Fabricio Werdumem. W ostatniej walce Browne wystąpił w Kanadzie, gdzie na początku zaskoczył, ale już w drugiej rundzie uderzeniami zastopował go Derrick Lewis.

Ryan LaFlare vs Alex Oliveira (UFC on FOX 25) - Amerykanin po pierwszej porażce w karierze zaliczył kolejne dwa zwycięstwa z rzędu. Ryan w roku 2015 na TUF 22 Finale jednogłośną decyzją sędziów pokonał Mike Pierce. LaFlare wrócił w tym roku po prawie dwóch latach przerwy na gali UFC 208, gdzie pewnie wypunktował Roana Carneiro. Brazylijczyk po szybkiej porażce z Donaldem Cerrone zaliczył kolejne trzy zwycięstwa. Oliveira pierw wypunktował Jamesa Moontsri, a następnie w trzeciej rundzie uderzeniami zastopował Willa Brooksa. Na koniec Alex spotkał się dwa razy z Timem Meansem, gdzie pierw zapadła decyzja NC, a w drugim starciu poddał go w drugiej rundzie.

Leslie Smith vs Lina Lansberg (UFC Fight Night 113) - "The Peacemaker" w poprzednim roku zaczęła od pewnego zwycięstwa z doświadczoną Rini Nakai, a następnie na UFC 198 w nie całe dwie minuty uderzeniami zastopowała ją Cristiane Justino. W ostatniej walce Smith wystąpiła na UFC on FOX 22, gdzie wypunktowała Irene Aldane. Szwedka po kolejnych zwycięstwach w poprzednim roku zadebiutowała w UFC przegrywając dopiero w drugiej rundzie uderzeniami z Cristiane Justino. W ostatniej walce Lasnberg wystąpiła w Wielkiej Brytanii, gdzie wypunktowała Lucie Pudilovą.

Rob Font vs Douglas Andrade (UFC 213) - Amerykanin zadebiutował w roku 2014 szybko pokonując George Roopa, a następnie wrócił po prawie dwóch latach przerwy poddając pod koniec drugiej odsłony Joeya Gomeza zapewniając mu pierwszą porażkę w rekordzie. Font doznał pierwszej porażki w UFC pewnie na punkty z Johnem Linekerem. W ostatniej walce Rob wystąpił na TUF 24 Finale, gdzie już w pierwszej rundzie uderzeniami pokonał Matta Schnella. "D'Silva" po kolejnym zwycięstwie zadebiutował w największej federacji na świecie doznając pierwszą porażkę w rekordzie, którą zafundował mu Zubaira Tukhugov. Po tym pojedynku Andrade wypunktował Cody Gibsona, a w trzeciej rundzie uderzeniami pokonał Enrique Brionesa.

Joachim Christensen vs Dominick Reyes (UFC Fight Night 112) - Duńczyk w poprzednim roku zadebiutował, gdzie w Stanach Zjednoczonych pod koniec drugiej rundy poddał go Luis Henrique Da Silva. Następnie Christensen udanie wrócił dopiero w trzeciej rundzie przed czasem pokonując Bojana Mihajlovicia. W ostatnim starciu Joachim wystąpił na UFC 211, gdzie szybko poddał go Gadzimurad Antigulova. "The Devastator" w dorobku ma sześć zwycięstw w tym pięć błyskawicznie przed czasem. Reyes swoje pojedynki głównie toczył w federacji KOTC, a na kontrakt głównie zapracował ostatnią walką. W tym pojedynku Dominick pojawił się na gali LFA 13 efektownie w 53 sekundy nokautując Jordana Powella.

Brian Camozzi vs Chad Laprise (UFC 213) - Brian po tym jak w łatwym stylu już w pierwszej rundzie poddał Nicka Barnesa zdobywając pas RFA dostał upragnioną szansę od UFC. Camozzi zadebiutował na UFC Fight Night 102, gdzie w drugiej rundzie przed czasem odprawił go Randy Brown. Kanadyjczyk po świetnym początku doznał dwóch porażek z rzędu szybko w walce z Francisco Trinaldo oraz niejednogłośnie na punkty z Rossem Pearsonem. Laprise w ostatniej walce wystąpił ponownie przed własną publicznością i w nie całe dwie minuty zdemolował Thibaulta Gouti.

Brian Kelleher vs Marlon Vera (UFC on FOX 25) - Amerykanin dostał szansę od największej federacji na świecie po sześciu zwycięstwach z rzędu. Brian głównie toczył pojedynki w federacji Ring Of Combat, tam zapewniając chociażby pierwszą porażkę w dorobku Julio Ace. Kelleher wystąpił na UFC 212 w zastępstwie i sprawił niespodziankę w nie całe dwie minuty poddając Iuri Alcantare. Fighter z Ekwadoru po drugiej porażce w federacji był bliski zwolnienia, ale w kolejnych walkach udowodnił, że jest to jego miejsce. Vera pewnie jednogłośną decyzją sędziów pokonał Guangyou Ninga, a w pożegnalnej walce znokautował trzeciej rundzie Brada Picketta. Właśnie te ostatnie zwycięstwo jest jego największym skalpem w karierze.

Ji Yeon Kim vs Lucie Pudilova (UFC Fight Night 111) - Zawodniczka z Korei nietypowo zaczęła, ponieważ od dwóch remisów. Ji znana wszystkim jest z starć w organizacji Road FC czy Deep. Yeon w kolejnych czterech starciach tylko raz stawała do decyzji sędziów pokonując bardziej doświadczoną Takayo Hashi. Kim w ostatnich walkach wystąpiła również przed własną publicznością choćby na gali Top FC. Czeszka trafiła do największej organizacji na świecie po trzech zwycięstwach z rzędu. Lucie po ostatniej porażce zdobyła pas organizacji GCF czyli największej w jej kraju. Pudilova następnie poddała w drugiej rundzie Eeve Siiskonen, a w pierwszej Aleandre Buch. ''Bullet'' weszła w zastępstwo na UFC Fight Night 107 w Wielkiej Brytanii w rewanżu ponownie przegrywając na punkty z Liną Lansberg.

 

Travis Browne vs Oleksiy Oleiynyk (UFC 213) - Rosjanin zaczął świetnie swoją drogę przed czasem pokonując Anthony Hamilltona i Jareda Rosholta. Po problemach z kontuzjami Oleiynyk wrócił po dwóch latach przerwy w poprzednim roku na UFC Fight Night 91 po świetnej walce przegrywając większościową decyzją sędziów z naszym reprezentantem Danielem Omielańczukiem. W ostatnim pojedynku Oleksiy wystąpił w tym roku w nietypowy sposób już w pierwszej rundzie poddając Viktora Pestę. Amerykanin w tym pojedynku będzie chciał pokazać, że jeszcze coś z niego zostało i przerwać złą passę. Travis przegrał szybko z Cainem Velasquezem, a w rewanżu ponownie na punkty z Fabricio Werdumem. W ostatniej walce Browne wystąpił w Kanadzie, gdzie na początku zaskoczył, ale już w drugiej rundzie uderzeniami zastopował go Derrick Lewis.
Azamat Murzakanov vs Joachim Christensen (UFC Fight Night 112) - Czeczen jest kolejnym zawodnikiem Absolute Championship Berkut. Azamat w dorobku ma siedem walk z czego raz stawał do decyzji sędziów, a resztę walk kończył efektownie przed czasem. Murzakanov w dorobku ma walkę choćby w federacji Fight Nights, a nie tak dawno zdemolował po 50 sekundach Andre Muniza czyli niedoszłego rywala Tomasza Narkuna. Duńczyk w poprzednim roku zadebiutował, gdzie w Stanach Zjednoczonych pod koniec drugiej rundy poddał go Luis Henrique Da Silva. Następnie Christensen udanie wrócił dopiero w trzeciej rundzie przed czasem pokonując Bojana Mihajlovicia. W ostatnim starciu Joachim wystąpił na UFC 211, gdzie szybko poddał go Gadzimurad Antigulova.
Brian Ortega vs Renato Carneiro (UFC 214) - Amerykanin zaczął przygodę z federacją w starciu z Mike De La Tore, gdzie zapadał decyzja NC. Następnie stoczył on ważny bój pod koniec trzeciej odsłony uderzeniami pokonując Thiago Tavaresa. Ortega w poprzednim roku zaliczył kolejne zwycięstwa poddając w trzeciej rundzie Diego Brandao, a w trzeciej rundzie zastopował uderzeniami Claya Guide. Brazylijczyk zadebiutował w UFC w roku 2014 przed własną publicznością poddając w drugiej rundzie Toma Niinimaki. Renato wrócił w poprzednim roku po prawie dwóch latach przerwy niejednogłośną decyzją sędziów pokonując Zubaira Tukhugova. W ostatniej walce Carneiro wystąpił na UFC on FOX 24 pokonując również niejednogłośną decyzją sędziów faworyzowanego Jeremy Stephensa.
Gravin Tucker vs Rick Glenn (UFC 216) - Kanadyjczyk trafił do największej federacji na świecie po dziewięciu zwycięstwach w tym wszystkich przed czasem. Gravin toczył wszystkie swoje walki przed własną publicznością głównie w federacji ECC. W ostatniej walce w debiucie w federacji Tucker jednogłośną decyzją sędziów pokonał Sama Sicilie. Glenn znany jest jako mistrz organizacji World Series Of Fighting. Rick po kolejnych czterech zwycięstw z rzędu na lokalnych galach trafił do UFC. Amerykanin wystąpił w zastępstwie na UFC Fight Night 94, gdzie pewnie przegrał na kartach punktowych z Evanem Dunhamem. W ostatniej walce ''The Gladiator'' na UFC 208 wygrał niejednogłośną decyzją sędziów z Philipe Noverem.

 

Ryan LaFlare vs Alex Oliveira (UFC on FOX 25) - Amerykanin po pierwszej porażce w karierze zaliczył kolejne dwa zwycięstwa z rzędu. Ryan w roku 2015 na TUF 22 Finale jednogłośną decyzją sędziów pokonał Mike Pierce. LaFlare wrócił w tym roku po prawie dwóch latach przerwy na gali UFC 208, gdzie pewnie wypunktował Roana Carneiro. Brazylijczyk po szybkiej porażce z Donaldem Cerrone zaliczył kolejne trzy zwycięstwa. Oliveira pierw wypunktował Jamesa Moontsri, a następnie w trzeciej rundzie uderzeniami zastopował Willa Brooksa. Na koniec Alex spotkał się dwa razy z Timem Meansem, gdzie pierw zapadła decyzja NC, a w drugim starciu poddał go w drugiej rundzie.

Leslie Smith vs Lina Lansberg (UFC Fight Night 113) - "The Peacemaker" w poprzednim roku zaczęła od pewnego zwycięstwa z doświadczoną Rini Nakai, a następnie na UFC 198 w nie całe dwie minuty uderzeniami zastopowała ją Cristiane Justino. W ostatniej walce Smith wystąpiła na UFC on FOX 22, gdzie wypunktowała Irene Aldane. Szwedka po kolejnych zwycięstwach w poprzednim roku zadebiutowała w UFC przegrywając dopiero w drugiej rundzie uderzeniami z Cristiane Justino. W ostatniej walce Lasnberg wystąpiła w Wielkiej Brytanii, gdzie wypunktowała Lucie Pudilovą.
Rob Font vs Douglas Andrade (UFC 213) - Amerykanin zadebiutował w roku 2014 szybko pokonując George Roopa, a następnie wrócił po prawie dwóch latach przerwy poddając pod koniec drugiej odsłony Joeya Gomeza zapewniając mu pierwszą porażkę w rekordzie. Font doznał pierwszej porażki w UFC pewnie na punkty z Johnem Linekerem. W ostatniej walce Rob wystąpił na TUF 24 Finale, gdzie już w pierwszej rundzie uderzeniami pokonał Matta Schnella. "D'Silva" po kolejnym zwycięstwie zadebiutował w największej federacji na świecie doznając pierwszą porażkę w rekordzie, którą zafundował mu Zubaira Tukhugov. Po tym pojedynku Andrade wypunktował Cody Gibsona, a w trzeciej rundzie uderzeniami pokonał Enrique Brionesa.
Alan Jouban vs Brian Camozzi (UFC 213) - "Brahma" po szybkiej porażce z Albertem Tumenovem zaliczył kolejne trzy zwycięstwa z rzędu. Alan pierw przed czasem szybko pokonał Briana O'Reilly, a następnie jednogłośną decyzją sędziów pokonał Belala Muhammada oraz Mike Perry. W ostatniej walce wystąpił w Wielkiej Brytanii, gdzie na początku drugiej rundy poddał go Gunnar Nelson. Brian po tym jak w łatwym stylu już w pierwszej rundzie poddał Nicka Barnesa zdobywając pas RFA dostał upragnioną szansę od UFC. Brian zadebiutował na UFC Fight Night 102, gdzie w drugiej rundzie przed czasem odprawił go Randy Brown.

Ji Yeon Kim vs Lucie Pudilova (UFC Fight Night 111) - Zawodniczka z Korei nietypowo zaczęła, ponieważ od dwóch remisów. Ji znana wszystkim jest z starć w organizacji Road FC czy Deep. Yeon w kolejnych czterech starciach tylko raz stawała do decyzji sędziów pokonując bardziej doświadczoną Takayo Hashi. Kim w ostatnich walkach wystąpiła również przed własną publicznością choćby na gali Top FC. Czeszka trafiła do największej organizacji na świecie po trzech zwycięstwach z rzędu. Lucie po ostatniej porażce zdobyła pas organizacji GCF czyli największej w jej kraju. Pudilova następnie poddała w drugiej rundzie Eeve Siiskonen, a w pierwszej Aleandre Buch. ''Bullet'' weszła w zastępstwo na UFC Fight Night 107 w Wielkiej Brytanii w rewanżu ponownie przegrywając na punkty z Liną Lansberg.

Dustin Ortiz vs Hector Sandoval (UFC Fight Night 114) - Będzie to walka o być, albo nie być dla Ortiza w federacji. Zaczęło się od pewnych porażek jednogłośną decyzją sędziów z Wilsonem Reisem oraz Jussierem Formigą. Dustin wrócił udanie w Kanadzie, gdzie niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Zacha Makovskyego. W ostatnim starciu zawodnik z Nashville MMA został poddany pod koniec drugiej rundy w starciu z Brendonem Moreno. ''Kid Alex'' zadebiutował w federacji w poprzednim roku, gdzie w nie całe dwie minuty poddał go Wilson Reis. Hector w kolejnych walkach wypunktował Fredy Serrano, a pod koniec pierwszej odsłony uderzeniami pokonał Matta Schnella.

Martín Bravo vs Chris Gruetzemacher (UFC Fight Night 114) - ''Toro'' trafił do organizacji po dziesięciu zwycięstwach w karierze w tym raz stając do decyzji sędziów, a resztę walk kończąc przed czasem. Meksykanin toczył pojedynki choćby w mocnej federacji Jungle Fight. Bravo zadebiutował w federacji w poprzednim roku w drugiej odsłonie uderzeniami stopując Claudio Puellesa. ''Gritz'' spróbował swoich sił w TUF 22, gdzie wygrał dwie pierwsze walki, a odpadł po walce z Artemem Lobovem. Chris mimo wszystko zadebiutował i pewnie jednogłośną decyzją sędziów pokonał Abnera Lloverasa. W ostatniej walce Gruetzemacher przegrał w drugiej rundzie przez poddanie w starciu z Chasem Skelly.

Jordan Rinaldi vs Alvaro Herrera (UFC Fight Night 114) - ''Al Day'' trafił do federacji po pięciu zwycięstwach z rzędu. Jordan w tych pojedynkach pojawił się choćby na Legacy FC czy WSOF. Rinaldi wszedł w zastępstwo na UFC Fight Night 88 i wtedy pewnie przegrał na kartach punktowych z Abelem Trujillo. Zawodnik z Jason Wink trafił do UFC po porażce w programie The Ultimate Fighter Latin America Season 2. W debiucie Alvaro po 30 sekundach znokautował Vernona Ramosa, a w ostatniej walce został poddany w drugiej rundzie przez Vicente Luque.

Brad Scott vs Jack Hermansson (UFC Fight Night 114) - ''Bear'' w ostatnim czasie toczy mało pojedynków. Zawodnik z Wielkiej Brytanii po tym jak poddał w drugiej rundzie Dylana Andrewsa przegrał jednogłośną decyzją sędziów przed własną publicznością z naszym reprezentantem Krzysztofem Jotką. Po tym pojedynku Scott wrócił na tor zwycięstw niejednogłośną decyzją sędziów pokonując Scotta Askhama. Szwed po serii zwycięstw zadebiutował w największej federacji na świecie w poprzednim roku pokonując pewnie na punkty Scotta Askhama. Następnie Jack w drugiej rundzie został poddany przez Cezara Ferreire. W ostatnim starciu Hermansson wystąpił przed własną publicznością już w pierwszej rundzie uderzeniami stopując Alexa Nicholsona.

Sara McMann vs Ketlen Vieira (UFC 214) - Sara po porażkach w ważnych walkach zaliczyła kolejne trzy zwycięstwach z rzędu. Fighterka z Stanów Zjednoczonych pierw wypunktowała Jessice Eye, a następnie w drugiej rundzie poddała Alexis Davis, a już w pierwszej rundzie również poddała i zapewniła pierwszą porażkę w rekordzie Giny Mazany. Brazylijka trafiła po kolejnych zwycięstwach na lokalnych galach do UFC i w poprzednim roku udanie zadebiutowała niejednogłośną decyzją sędziów pokonując Kelly Faszholz. W tym roku Vieira stoczyła ważną walkę pewnie jednogłośną decyzją sędziów pokonując Ashlee Evans-Smith.

Przechodząc do zmian, jedna z nich dotyczy UFC Fight Night 113, która szesnastego lipca odbędzie się w Glasgow. Po raz kolejny z powodu kontuzji wypadł Mark Godbeer (12-3), którego zastąpi James Mulheron (11-1) w starciu z Justinem Willisem (4-1). Zawodnik z Wielkiej Brytanii to weteran organizacji M4TC, gdzie stoczył większość swoich pojedynków i był mistrzem. James zaczął od siedmiu zwycięstw z rzędu, gdzie wypunktował chociażby Neila Waina i Stava Economou. Następnie Mulheron doznał pierwszej porażki w karierze z rąk Rubena Wolfa na początku trzeciej rundy. Anglik zaliczył kolejne trzy zwycięstwa z rzędu, gdzie pokonał szybko naszego reprezentanta Tomasza Czerwińskiego czy na kartach sędziowskich wygrał z Neilem Grovem. W tym roku James zrewanżował się za pierwszą porażkę pewnie jednogłośną decyzją sędziów pokonując Rubena Wolfa.

Kolejna zmiana nastąpiła w karcie walk UFC Fight Night 111, która siedemnastego czerwca będzie miała miejsce w Singapurze. Kontuzjowanego Guana Wanga zastąpi debiutujący Rolando Dy (8-4) w starciu z Alexem Caceresem (12-10). Filipińczyk to weteran organizacji PXC czyli największym w jego kraju. Po tym jak Rolando doznał dwóch porażek z rzędu w tym starciu o pas zmienił dużo, aby kolejne walki już tylko wygrywać. Rolando pierw pewnie wypunktował rodaka, a następnie potrzebował 23 sekund, aby zapewnić pierwszą porażkę w dorobku Koyomi Matsushima. Dy w kolejnych walkach pewnie jednogłośną decyzją sędziów pokonał Aydina Mrouki, a na gali Brave FC 5 zapadła decyzja NC.

Doszło również do zmiany na gali UFC 214, która dwudziestego dziewiątego lipca odbędzie się w Kalifornii. Wiele kontuzji Chana Sunga Junga zmusiła go do zrezygnowania z pojedynku. Teraz w jego miejsce wejdzie Jason Knight (18-2), który podejmie Ricardo Lamasa (17-5). ''The Kid'' po porażce w debiucie zaliczył kolejne cztery zwycięstwa z rzędu. Rozpoczął to pokonując pewnie na kartach punktowych Jima Alersa oraz Daniela Hookera. W kolejnych pojedynkach Jason pierw poddał pod koniec drugiej rundy Alexa Caceresa, a na początku trzeciej rundy uderzeniami odprawił Chasa Skelly.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.