CELTIC GLADIATOR 13: DWIE NOWE WALKI

Arkadiusz Hnida, Informacja własna

2017-06-10

Czternastego lipca swoją 13 edycje zorganizuje federacja Celtic Gladiator, która po raz pierwszy pojawi się w Stanach Zjednoczonych. Będzie to gala w Los Angeles, a do karty walk dodano dwa pierwsze zestawienia.

Michael Jackson (0-1) vs Mark Matsumoto (0-2) - Starcie to będzie okazją dla obu fighterów na odniesienie pierwszego zwycięstwa w karierze. 27-letni Michael Jackson i liczący 31 lat Mark Matsumoto zmierzą się w wadze piórkowej do 145 lbs. Matsumoto ma za sobą dwie próby zwycięstw na galach KOTC: Martial Law i CXF 6: The Meryl Streep Showcase, gdzie uległ bardziej doświadczonym rywalom. Jackson z kolei zawodowo debiutował na tym samym CXF 6, ale przegrał z Jonathanem Quiroz.

Michael Segura (6-4) vs Jason Cordero (7-7) - Mike Segura reprezentuje klub Subfigter MMA w Laguna Hills i ma 28 lat. Na zawodowej arenie wygrał 6 walk i 4 razy był pokonany. Dwukrotnie występował na galach organizacji Bellator MMA, odnosząc jedno zwycięstwo. Jason Cordero nosi przydomek Popeye i ma 39 lat. Reprezentuje Systems Training Center & Nino Schrembri BJJ. W zawodowych walkach wygrywał 7 razy i 7 razy przegrywał. Przez większość swojej kariery występował na galach organizacji Total Fighting Alliance (TFA).