BELLATOR KICKBOXING: PIERWSZA WALKA O PAS

Dziewiątego grudnia we Włoszech, a dokładniej w Florencji, odbędzie się kolejna gala Bellator, na której odbędą się także walki kickboxerskie. Federacji pomagają inni zaufani organizatorzy, którzy mieszają obie formuły. O pierwszy pas organizacji zawalczy legendarny Giorgio Petrosyan (85-2-2), który przed własną publicznością zmierzy się z Yodwicha Kemmuaythai Gym (158-52-3).

Choć reprezentuje Włochy, to jest Ormianinem, a w swoim dorobku ma pas Glory, który wygrał w turnieju kategorii lekkiej. Giorgio jest jednym z najlepszych i najbardziej doświadczonych zawodników na świecie. W dodatku ostatnio Petrosyan również zachwycił zdobywając pas organizacji W5, pokonał Artema Pashporina z Rosji. Dodatkowo Giorgio zapracował na walkę o pas dwoma poprzednimi walkami w federacji, pokonując Amansio Parashiva i Jordana Watsona.

Yodwich mając 17-lat zbierał doświadczenie i zdobywał sukcesy, w roku 2013 na Lumpinee Boxing Stadium został nazwany zawodnikiem roku. Znany głównie jest jako mistrz Tajlandii w kategorii lekkiej i półśredniej. Gym był również mistrzem organizacji Lumpinee. W poprzednim roku Kemmuaythai wygrał turniej Topking World Series Tournament Champion wykazując, że jest w mocnej formie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.