MAYWEATHER JR-McGREGOR JUŻ POD KONIEC SIERPNIA?

Jubileuszowa i powrotna walka Floyda Mayweathera Jr (49-0, 26 KO) z gwiazdą MMA Conorem McGregorem może odbyć się miesiąc wcześniej.

Pierwotnie mówiło się o wrześniu, ale możliwy termin to 26 sierpnia i hala MGM Grand w Las Vegas. Komisja Sportowa Stanu Nevada zaakceptowała już zgłoszenie tej daty przez stajnię Mayweather Promotions, którą zarządza i kieruje były mistrz świata pięciu kategorii - od super piórkowej aż po junior średnią.

Być może na taką decyzję ma wpływ zakontraktowanie walki pomiędzy Giennadijem Gołowkinem a Saulem Alvarezem w połowie września. Jeśli Floyd wygra po raz pięćdziesiąty i odejdzie jako zawodnik niepokonany, pobije legendarny rekord Rocky'ego Marciano, na którym sparzyli się już między innymi Larry Holmes czy Dariusz Michalczewski. Mógł go pobić Julio Cesar Chavez, ale nie skończył w odpowiednim momencie i na koniec doznał kilku porażek.

"Piękniś" po raz ostatni zaboksował we wrześniu 2015 roku, gdy wypunktował wysoko Andre Berto, broniąc jednocześnie pasów WBC i WBA wagi półśredniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.