ACB 63: GNIADEK I RÓŻAŃSKI WYSTĄPIĄ W GDAŃSKU

Organizacja ACB odsłania kolejne karty gali w Trójmieście. Już 1 lipca, w hali ERGO ARENA, zobaczymy pojedynek Macieja Różańskiego z mocnym przeciwnikiem z Bułgarii. W rozpisce znalazł się jeszcze jeden polski zawodnik, Kamil Gniadek, który zadebiutuje w klatce ACB.

Różański vs Dipchikov
Swój pierwszy pojedynek dla ACB Maciej Różański (9-1) stoczył w kwietniu tego roku. W dobrym stylu pokonał wtedy zawodnika z Białorusi. Podczas lipcowej gali ACB 63, rywalem reprezentanta szczecińskiego Berserkers Team będzie doświadczony zawodnik z Bułgarii. Nikola Dipchikov (15-6) aż 12 spośród 15 zwycięskich pojedynków kończył już w pierwszej rundzie!

Gniadek  vs Verzbickas
Na gali ACB 63 zobaczymy jeszcze jednego zawodnika szczecińskich Berserkerów. Debiutujący w ACB Kamil Gniadek (12-4), który w 2016 roku pozostał niepokonany, już 1 lipca skrzyżuje rękawice z przeciwnikiem z Litwy. Mindaugas Verzbickas (12-4) odniósł zwycięstwo na ostatniej gali ACB w Olsztynie i podobnie jak przeciwnik Różańskiego lubi „szybkie” walki. Aż 8 z 12 zwycięskich walk zakończył w pierwszej rundzie.

Trwa sprzedaż biletów
Gala ACB 63 odbędzie się w sobotę, 1 lipca, w hali ERGO ARENA. Fani MMA zobaczą aż 12 widowiskowych pojedynków. Zawodnicy ACB będą walczyć o nowe bonusy - w wysokości 5 000$ - za skończenie walki przed czasem. Bilety na wydarzenie w atrakcyjnych cenach są dostępne w sprzedaży online na www.ticketpro.pl oraz w salonach sieci Empik.

KARTA WALK ACB 63

84 kg: Piotr Strus vs Andy Devent
93 kg: Karol Cieliński vs Vinny Magalhaes
93 kg: Luke Barnatt vs Max Nunes
70 kg: Adrian Zieliński vs Piotr Hallmann
93 kg: Przemysław Mysiała vs Wallyson Carvalho
77 kg: Patrik Kincl vs Igor Fernandes
77 kg: Ireneusz Szydłowski vs Paweł Kiełek
66 kg: Kacper Formela vs Armen Stepanyan
61 kg: Sebastian Przybysz vs Jakub Wikłacz
84 kg: Maciej Różański vs Nikola Dipchikov
77 kg: Kamil Gniadek vs Mindaugas Verzbickas

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.