FIGHT NIGHTS 69: KOLEJNA WALKA BAGAUTINOVA

Trzydziestego czerwca w Novosibirsku odbędzie się już 69 edycja Fight Nights, a teraz wiemy, że w walce wieczoru pojawi się ponownie Ali Bagautinov (15-7), który podejmie Pedro Nobre (18-3-2).

Rosjanin choć ma ostatnio złą passę, to nie przegrywał z byle kim, bo z Josephem Benavidezem, oraz w walce o pas z Demetriousem Johonsonem. Następnie Ali wystąpił na UFC Fight Night 99 w Wielkiej Brytanii, pewnie na punkty przegrywając z Kyoji Horiguchi co spowodowało zwolnienie z największej federacji na świecie. Bagautinov znalazł szybko nowego pracodawce w postaci federacji Fight Nights, a zadebiutował na 64 edycji. Nastąpiło wtedy wielkie nieszczęście, ponieważ prowadził cały pojedynek, ale sekundę przed końcem ciężko znokautował go Tyson Nam.

Brazylijczyk to weteran organizacji Bitetti Combat, a w roku 2013 wystąpił nawet w UFC w jedynej walce z Iuri Alcantarą zapadła decyzja NC. ''The Rock'' po kolejnym zwycięstwie w swoim kraju zadebiutował w federacji Titan FC. Zapracował na walkę o tytuł pokonując na punkty Daniela O'Connora oraz Nicka Honsteina. Pedro w mistrzowskiej walce przegrał jednogłośną decyzją sędziów z weteranem UFC - Timem Eliottem. Następnie zapewnił on pierwszą porażkę w rekordzie Sida Bice co dało mu kolejną szansę mistrzowską. Pedro w tej walce już w nie całe dwie minuty uderzeniami przegrał w starciu z Jose Torresem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.