RUSSIA vs JAPAN: SHTYRKOV PRZED DUŻYM WYZWANIEM

Przymierzany na kolejną gwiazdę kategorii ciężkiej w Rosji Ivan Shtyrkov (11-0), już dziesiątego lipca w Ekaterinburgu zostanie sprawdzony. Wystąpi na gali Russian vs Japan, zmierzy się z medalistą olimpijskim Satoshi Ishii (15-7-1), który ze sportowego punktu widzenia będzie największym zagrożeniem w karierze.

Rosjanin po kontrowersyjnej walce z Jeffem Monsonem skończył jeszcze przed czasem chociażby weterana Ricco Rodrigueza. Ivan w kolejnych walkach w federacji German Titan Boxing został właściwie wypromowany. Shtyrkov wypunktował dobrze znanego w naszym kraju Rodneya Wallace i w dość kontrowersyjnej decyzji sędziów Antonio Silve. W ostatnim starciu zawodnik publiczności zachwycił demolując w pierwszej rundzie Phila De Friesa mającego za sobą przygodę w UFC.

Japończyk po dotkliwej porażce w swoim kraju z rąk Jiri Prochazki podpisał kontrakt z federacją Bellator. Ishii stoczył tam dwie walki, pierw  niejednogłośną decyzja sędziów przegrywając z Quintem Jacksonem, a następnie pewnie na kartach sędziowskich w starciu z Muhammadem Lawalem. W ostatniej walce Satoshi wystąpił ponownie na gali Rizin FF, gdzie pewnie na kartach punktowych wygrał z powracającym weteranem Heathem Herringiem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.