ACB 65: DWA NOWE POJEDYNKI W KARCIE WALK

Dwa nowe pojedynki zostały dopisane do gali Absolute Championship Berkut 65, która dwudziestego trzeciego lipca odbędzie się w Kalifornii.

120kg: Mike Kyle (22-14-1) vs Evgeny Erokhin (17-5) - Amerykanin z ostatnich siedmiu pojedynków wygrał tylko dwa i trzeba przyznać, że z jego najlepszej formy zostały ostatki. ''Mak'' w poprzednim roku zadebiutował w federacji na gali ACB 32 przegrywając w pierwszej rundzie przez poddanie z aktualnym mistrzem federacji Denisem Goltsovem. W ostatniej walce Kyle wystąpił w swoim kraju na ACB 51 szybko uderzeniami stopując Dana Charlesa. Zawodnik z Khabarovska znany wszystkim jako były mistrz federacji WSOF Global, a miał przecież długą passę dwunastu zwycięstw z rzędu. Erokhin w tych pojedynkach przed czasem odprawiał chociażby Bretta Rogersa, Erica Prindle, Mike Kyle, Jeff Monsona, czy na punkty Emanuela Newtona. W ostatnim starciu na gali MFP przed własną publicznością Evgeny przegrał jednogłośną decyzją sędziów z doświadczonym weteranem klatek Geronimo Dos Santosem.

66kg: Alexey Polpudnikov (23-4-1) vs Donald Sanchez (31-16) - Rosjanin po ostatniej porażce w roku 2014 zaliczył kolejne jedenaście zwycięstw z rzędu. W tym tylko raz stając do decyzji sędziów, a resztę walk kończąc przed czasem. Alexey to weteran organizacji MFP, ale również widzieliśmy go na galach Fight Nights czy Road FC. ''Gladiator'' poprzedni rok zaczął od szybkich zwycięstw z Nannanem He i Yadongiem Songiem z Chin. W kolejnej walce wystąpił w Emiratach Arabskich na gali Abu Dhabi Warriors 4 pod koniec pierwszej rundy stopując Antonio Magno Pereire. Na koniec Polpudnikov wystąpił na WSOF Global szybko również pokonując również doświadczonego Oscara Nave. Amerykanin w swoim dorobku ma walki już z takimi zawodnikami jak Johnny Eduardo, Hatsu Hioki i Tatsuya Kawajiri, którzy szybko go pokonywali przed czasem. Ostatnio Donald walczy ze zmiennym szczęściem tocząc pojedynki w federacji Legacy FC czy RFA. W ostatniej walce Sanchez w poprzednim roku zadebiutował w federacji ACB na 50 edycji przegrywając jednogłośną decyzje sędziów Adlana Bataeva.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.