BELLATOR 182: LAHAT STOCZY KOLEJNĄ WALKĘ

Dwudziestego piątego sierpnia w Nowym Jorku odbędzie się gala Bellator 182, a swoją trzecią walkę w organizacji stoczy Noad Lahat (11-2). Były zawodnik UFC nie będzie miał łatwego zadania, bo na swojej drodze spotka Henry Corralesa (13-3).

'Neo' po tym jak przegrał drugą walkę w największej federacji na świecie został zwolniony. Noad szybko znalazł nowego pracodawcę w postaci Scotta Cokera i wystąpił na 164 edycji, przed własną publicznością szybko poddając Scotta Cleve. W ostatnim starciu fighter z Izraela wystąpił na Bellator 175, w drugiej rundzie efektownie poddając Lloyda Cartera.

Amerykanin trafił do organizacji po dwunastu zwycięstwach w karierze, tylko w dwóch wygrywał po decyzji sędziów, pozostałe kończył przed czasem. Henry znany jest chociażby jako mistrz organizacji KOTC. Corrales rozpoczął swoją przygodę z Bellatorem nieprzyjemnie, ponieważ przegrywał w drugiej rundzie przez poddanie z Danielem Strausem oraz Patricky Freire, a niejednogłośną decyzją sędziów z Emmanuelem Sanchezem. W ostatniej walce fighter z Kalifornii wrócił na tor zwycięstw, pod koniec walki uderzeniami stopując Cody Bollingera.

Oto wstępna karta walk tego wydarzenia:

Walka wieczoru:
77kg: Andrey Koreshkov (19-2) vs Chidi Njokuani (17-4)

Główna karta:
77kg: Brennan Ward (14-5) vs Fernando Gonzalez (26-14)
66kg: Georgi Karakhanyan (26-7-1) vs Daniel Pineda (22-12)
66kg: Noad Lahat (11-2) vs Henry Corrales (13-3)

Pozostałe:
66kg: Sinead Kavanagh (4-1) vs Arlene Blencowe (9-6)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.