ZAWADZKI I CHMIEL BRONIĄ TYTUŁÓW

Dwóch utalentowanych zawodników MMA po raz kolejny obronili swoje tytuły na Mistrzostwach Wojska Polskiego w bliskim kontakcie. Zawody odbyły się 13-14 czerwca w Szkole Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu.

Pierwszy to Tomasz Zawadzki (5-2-1), który nie miał łatwego zadania, ponieważ stoczył pojedynek m.in. z Sebastianem Grabarkiem (6-4-3) czy Foderem. Teraz mamy nadzieje, że zawodnik z Ełku w tym roku powróci po dłuższej przerwie i dostanie mocną szansę. Jest to duży nie zauważony talent, który w poprzednim roku miał zadebiutować w organizacji FEN jednak doznał kontuzji. Ponadto przypomnijmy, że Tomek wraz z bratem Mateuszem Zawadzkim są trenerami MMA Team Ełk, który od lat prowadził ich ojciec Marian Zawadzki odnosząc wiele sukcesów. Była to bardzo udana chwila dla Jarosława Gromadzińskiego z 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej, ponieważ wojskowi drużynowo zajęli drugie miejsce, a przywożą do jednostki 3 złote, 3 srebrne i 5 brązowych medali.

Drugim jest Dominik Chmiel (7-5), który mimo ostatnich porażek w MMA odkuł się na ważnych zawodach. Zawodnik z Octopusu już trzeci rok z rzędu zdobył tytuł i ma się z czego cieszyć. Teraz zapewne Chmiel dostanie jeszcze szansę od prężnie rozwijającej się federacji Spartan Fight, która podpisała z nim kontrakt. Jak wiemy Dominik obie walki w federacji z Mykolą Hrynchukiem i Michałem Golasińskim przegrał, ale liczymy, że po takim sukcesie szybko się odbuduje na nowo, bo niewątpliwe ma dużą szansę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.