MARCIN TYBURA: WALKA Z ARLOVSKIM TO MOJA SZANSA

Już w sobotę Marcin Tybura stanie przed największą szansą w swojej karierze. Pochodzący z Uniejowa zawodnik zmierzy się z byłym mistrzem UFC wagi ciężkiej, Andreiem Arlovskim w co-main evencie gali UFC Fight Night w Singapurze. Oto co na miejscu powiedział serwisowi MMAjunkie.com Polak:

- Gdy przychodziłem do UFC, to chciałem być najlepszym zawodnikiem na świecie, a walka z Arlovskim będzie dla mnie szansą, by to pokazać. Wiem, że ludzie oceniają go po jego ostatnich czterech porażkach, ale to było w walkach z najlepszymi zawodnikami. Myślę, że on wciąż to ma i jest dobrym przeciwnikiem dla mnie. Według mnie on wciąż ma w sobie to coś. Czekałem na taką okazję, by pokazać [że jestem jednym z topowych ciężkich]. Gdy tylko otrzymałem propozycję walki z Arlovskim od razu odpowiedziałem, że tak bo chcę walczyć z zawodnikami z dziesiątki. Nie skupiam się na następnej walce, widać, ze UFC lubi zestawiać nowych zawodników z legendami. Jest tutaj wielu młodych zawodników, którzy chcą wdrapać się na szczyt, a ja chcę być jednym z tych zawodników. Walka z Arlovskim jest dla mnie okazją, by to pokazać. Mam kilka wersji na zakończenie pojedynku, zawsze szukam skończenia i tego samego oczekuję po tej walce.

Oczywiście jest to luźne tłumaczenie słów Polaka, jeśli ktoś miałby ochotę zobaczyć wywiad w oryginale to publikujemy go poniżej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.