M-1 CHALLENGE 80: KHARITONOV BRUTALNIE NOKAUTUJE

W czwartek w Chinach swoją 80 edycje zorganizowała mocna federacja M-1 Global. W walce wieczoru w kategorii ciężkiej swoją kolejną wygraną w federacji zaliczył legendarny Sergei Kharitonov (25-6), który w nie całą minutę brutalnie znokautował dobrze znanego w naszym kraju Rameau Thierry Sokoudjou (18-18). Rosjanin tym samym po drugim zwycięstwie z rzędu wykonuje swoje założenia idealnie, a tak jak mówił liczy na rewanż z ostatnim swoim pogromcą Javy Ayalą. Kameruńczyk stoczył w tym roku już trzy walki, a nie tak dawno wystąpił na wielkiej gali KSW 39, gdy na Stadionie Narodowym pokonał go powracający Łukasz Jurkowski.

W walce o pas kategorii piórkowej na tor zwycięstw wrócił solidny Ivan Buchinger (32-5), który w czwartej rundzie poddał Timura Nagibina (9-3). Słowak jest jednym z największych weteranów MMA w swoim kraju, a dziś przypomniał ponownie o swoim talencie. Buchinger w parterze robił dużą przewagę aż w mistrzowskiej rundzie znalazł sposób i jego oponent odpłynął. W wadze piórkowej Sascha Sharman (14-3) był na fali zwycięstw, a teraz udanie wrócił do federacji w drugiej rundzie efektownie poddając Musu Nuertiebieke (8-2). W kategorii półśredniej swoją drugą walkę po błyskawicznej porażce zaliczył doświadczony Alexander Butenko (42-12-3), który zremisował w szaleńczej walce z Coreyem Nelsonem (20-6-2). Choć wszystko układało się dobrze to Australijczyk w trzeciej rundzie ruszył. Nelson mocno podłączył przeciwnika i go rozbił, ale zabrakło czasu, aby zakończyć ten pojedynek przed czasem. Swoją drugą udaną walkę w federacji zaliczył Carlos Eduardo (16-4) tym razem już w pierwszej rundzie zapewnił pierwszą porażkę w rekordzie Rene Hoppe (7-1). Brazylijczyk znany jest z walk w Bellatorze, a teraz w Rosji pokazuje swoją moc.

Warto również wspomnieć o zwycięstwie Mikhaila Korobkova (11-2-1), Artema Kazbanova (8-1), Ibragima Navruzova (4-0-1) i Kurbanjianga Tuluosibake (10-8).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.