ŁUKASZ PŁAWECKI WRACA NA KUNLUN FIGHT 64

Czołowy  polski kickboxer, Łukasz ‘Boom Boom’ Pławecki powróci niebawem na ring i to na najwyższym poziomie. Zawodnik z Nowego Sącza zawalczy w organizacji Kunlun Fight, a jego przeciwnikiem będzie Chińczyk, Feng Xingli. Walka będzie miała miejsce podczas gali Kunlun Fight 64.

Jeśli Pławecki wygra ten pojedynek, to będzie go czekało jeszcze jedno starcie na tej gali, ponieważ Polak bierze udział w turnieju wagi do 70 kg. W drugiej walce turniejowej, która może wyłonić drugiego przeciwnika Pławeckiego, z którym zmierzy się 15 lipca zawalczą: Ormianin Arman Hambaryan i Jordann Pikeur z Holandii. Zwycięzca dwóch walk jednego wieczora awansuje do kolejnej fazy turnieju, czyli do końcowej 16-tki Kunlun Fight.

Dla Pławeckiego będzie to powrót po porażce w debiucie w organizacji Glory. Polak walczył z Duńczykiem, Niclasem Larsenem i przegrał przez decyzję sędziów jednocześnie łamiąc sobie rękę. Zwłaszcza zeszły rok był udany dla zawodnika z Nowego Sącza, który zdobył wtedy pas mistrza świata WKN, a także zadebiutował w Kunlun. Życzymy więc powodzenia Łukaszowi i mamy nadzieję, że przejdzie do kolejnej rundy. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.