LFN: RUSZYŁ JJCAMP z JOANNĄ JĘDRZEJCZYK

Ruszył JJCamp z zawodniczkami Ladies Fight Night! Kolejna gala w ostatni weekend wakacji.

Rozpoczęły się dwa dni ciężkich zmagań zawodniczek Ladies Fight Night pod okiem Joanny Jędrzejczyk. Mistrzyni Świata MMA jest gościem specjalnym i trenerką podczas trzeciego obozu treningowego pierwszej i jedynej w Europie żeńskiej organizacji sportów walki. Najzdolniejsze zawodniczki z kraju i zagranicy rozpoczęły tym samym przygotowania do kolejnej gali, która odbędzie się w ostatni sierpniowy weekend.

Pierwszy dzień obozu treningowego - JJCamp - za nami. Piątek dla zawodniczek LFN upłynął pod znakiem dwóch intensywnych treningów w Fight Club Łódź pod okiem najlepszej zawodniczki MMA na świecie. Jak Mistrzyni Świata czuje się w roli trenera?

Nadal jestem przede wszystkim czynnym sportowcem, ale jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem być na obozie Ladies Fight Night i trenować z dziewczynami. W roli trenera czuję się bardzo dobrze - mówi Joanna Jędrzejczyk. - Znając doświadczenie zawodniczek, spodziewałam się wysokiego poziomu, zaangażowania i poświęcenia, ale jestem pozytywnie zaskoczona, bo to wszystko przerosło jeszcze moje oczekiwania. Myślę, że tutaj są przyszłe Mistrzynie Świata - dodaje Jędrzejczyk.

W obozie JJCamp uczestniczą najlepsze zawodniczki MMA i K-1 nie tylko z Polski, ale także z Holandii i Czech. Jest to już trzecie tego typu przedsięwzięcie żeńskiej organizacji, która działa w Polsce już drugi rok i ma na koncie organizację pięciu gal i obozów sportowych w kraju i zagranicą.

To jest niesamowite, że organizacja stwarza takie warunki wspólnych spotkań, treningów w różnych miejscach i przede wszystkim pojedynków. Wiemy jak prężnie rozwija się MMA, ale jednak zawodniczki nie zawsze miały szansę walk. Teraz w Polsce mamy gale Ladies Fight Night, które są w całości wypełnione walkami kobiet - mówiła Joanna Jędrzejczyk przyznając, że śledzi poczynania żeńskiej organizacji.

Zawodniczki Ladies Fight Night podczas dwudniowego JJCamp, odbędą cztery treningi z Mistrzynią Świata MMA, podczas których dziewczyn będą wymieniać doświadczenia i szlifować formę przed koleją galą żeńskiej organizacji.

- Mamy nadzieję, że obóz z Joanną, zaowocuje jeszcze wyższym poziomem sportowym na naszych galach. Dążymy do tego, żeby dziewczyny miały zapewnione najlepsze możliwe warunki do rozwoju sportowego. Chcemy, że Ladies Fight Night było najsilniejszą żeńską organizację w Europie, a w przyszłości także na świecie - mówił Łukasz Chmal, prezes Ladies Fight Night.

Szósta gala organizacji Ladies Fight Night zatytułowana jest „Ira”, co po łacinie znaczy „gniew” i odbędzie się w ostatni weekend sierpnia wspólnie z „Odjazdową 50-tką Braci Collins”. Zapowiedź gali jest dostępna na Facebooku organizacji LFN.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.