KOK: MIRKOWSKI I PAWLAK WYGRYWAJĄ

Zawodnicy warszawskiej Garudy, Kamil Pawlak i Dawid Mirkowski wygrali wczoraj na gali King of Kings Special Summer Edition w litewskiej Kłajpedzie. Nie powiodło się powracającemu po ponad dwóch latach przerwy Maciejowi Grzegorzewskiemu z Humana Białystok.

Pawlak jest w doskonałej formie. Przed tygodniem znokautował Piotra Trześniewskiego, a podczas wczorajszej gali wygrał przez nokaut w pierwszej rundzie.

Dłużej musiał walczyć Mirkowski. Reprezentant Polski w Muay Thai mimo rzucenia rywala na deski został zmuszony do stoczenia rundy dodatkowej. Po regulaminowym czasie dwóch sędziów dało remis, a jeden zwycięstwo Dawida. W rundzie dodatkowej Mirkowski ruszył że wszystkim co miał i to wystarczyło, żeby przekonać nie słynących zresztą z uczciwości wobec przyjezdnych, litewskich sędziów.

Podopieczny Krzysztofa Humieńczyka przegrał natomiast niejednogłośną decyzją sędziów. Dla Macieja był to powrót do rywalizacji po długiej przerwie, miejmy nadzieję, że na kolejną walkę Grzegorzewskiego nie będziemy musieli czekać znów tak długo.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.