WWFC: PASY MAJĄ JUŻ SWOICH WŁAŚCICIELI

We środę, w stolicy Ukrainy Kijowie, odbyła się ciekawa gala WWFC: 'Cage Encounter 7'. W walce wieczoru pas kategorii ciężkiej zdobył niepokonany Sergiu Spivac (7-0), który już w pierwszej rundzie poddał najbardziej doświadczonego zawodnika MMA na świecie, jakim jest Travis Fulton (255-53-10). Amerykanin chciał na początku zaskoczyć, ale chwilę później został zdominowany. Choć Mołdawianin z dogodnej pozycji dobijał go ciosami, to jednak walka zakończyła się duszenie zza pleców.

W wadze słomkowej pas zdobyła Svetlana Gotsyk (8-3), która jest jedną z najbardziej utalentowanych kobiet w Ukraińskim MMA. Tym razem 20-letnia fighterka zaliczyła kolejne zwycięstwo z rzędu dopiero w piątej rundzie poddając Samanthe Jean-Francois (3-4). W kategorii średniej doświadczony Sergey Guzev (17-3) odnotował ważne zwycięstwo w drugiej rundzie poddając i zapewniając pierwszą porażkę w rekordzie Anthony Grondina (5-1).

Warto również wspomnieć o zwycięstwie Romana Dolidze (3-0), Rasima Mammedova (5-0), Nemata Abdrashitova (6-2), Yevgeniy Vladichuk (2-0), Maksima Riabovola (4-0) oraz Alexandra Barabash (6-1).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.