LAMPLEY: McGREGOR WALCZY Z KONTRY

Jim Lampley, wieloletni komentator telewizji HBO, nie daje Conorowi McGregorowi szans w walce z Floydem Mayweatherem Jr (49-0, 26 KO) nie tylko z uwagi na to, że Irlandczyk nigdy nie boksował w ringu zawodowym, ale i na styl, jaki prezentuje.

McGregor słynie wprawdzie z dobrej stójki w oktagonie, lecz daleko mu do poziomu najlepszych bokserów globu. Poza tym, zwraca uwagę Lampley, Irlandczyk nie walczy w sposób, którym można cokolwiek ugrać w starciu z kimś takim jak Mayweather.

- Ta walka jest całkowicie bez znaczenia. Zawsze powtarzałem, że żaden zawodnik MMA nie pokona Floyda Mayweathera w walce bokserskiej, ale teraz jestem tego jeszcze bardziej pewien niż 24 godziny temu. To dlatego, że dowiedziałem się, iż styl walki McGregora zupełnie nie nadaje się do pojedynku z Mayweatherem. On nie atakuje, w naturze ma walkę z kontry. Stoi i czeka na atak przeciwnika, próbuje go znokautować jednym ciosem. Ale Floyd Mayweather nie będzie go przecież atakować! Jak sobie chce stać i patrzeć na Floyda, to Floyd też będzie stać i patrzeć na niego - stwierdził amerykański komentator.

- Żaden boksujący z kontry zawodnik nigdy nie sprawił Mayweatherowi problemów. Jedyni zawodnicy, z którymi miał problemami na dłuższą metę, to Jose Luis Castillo i Marcos Maidana, dwaj śmiali brawlerzy, którzy spychali go na liny i wyprowadzali po 75-80 ciosów na rundę, licząc, że czymś trafią. McGregor tak nie walczy. Koniec końców będzie to więc jeszcze gorsza walka, niż myślałem - dodał.

Pojedynek Mayweather-McGregor odbędzie się 26 sierpnia w Las Vegas.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.