ACB 65: VASILEVSKY PRZED NOWYM WYZWANIEM

Dwudziestego trzeciego lipca w Kalifornii odbędzie się gala Absolute Championship Berkut 65, a w organizacji swoją kolejną walkę stoczy czołowy średni w Rosji Vyacheslav Vasilevsky (30-5). W drugim pojedynku w ACB, 'Slava' spotka się z Willem Nolandem (17-6).

Vasilevsky stoczył emocjonujący rewanż z Alexadrem Shlemenką, przegrywając przed czasem w trzeciej rundzie przez poddanie. Vyacheslav wrócił na tor zwycięstw, przed własną publicznością pewnie jednogłośną decyzją sędziów pokonał dobrze znanego w naszym kraju Matta Horwicha. Rosjanin w ostatniej walce w tym roku zadebiutował w federacji ACB na 57 edycji, w drugiej rundzie poddając Ibragima Chuzhugaeva.

Will w swoim dorobku ma siedemnaście zwycięstw i sześć porażek, trzy razy stawał do decyzji sędziów, a resztę walk kończył przed czasem. Głównie swoje pojedynki zaliczył w federacji KOTC, ale widzieliśmy go także w Japonii na galach Pacrasce. Noland po ostatnich porażkach ma dobrą passę trzech zwycięstw z rzędu w tym rozpoczął wszystko szybko stopując doświadczonego weterana Dennisa Hallmana. Następnie ''Iron'' również w pierwszej rundzie pokonał Seana Powersa, a w 45 sekund zdemolował Brenta Ockermana.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.