UTALENTOWANY MATEUSZ SIŃSKI ZAWALCZY W NIEMCZECH

Niepokonany Mateusz Siński (2-0) niebawem stoczy swoją kolejną walkę. Młody zawodnik z Warszawy reprezentujący Athlete’s Found i warszawski klub Hunter MMA swoją trzecią zawodową walkę stoczy w Niemczech. Drugiego lipca podczas gali Vote MMA we Frankfurcie, a jego przeciwnikiem będzie Arthur Grass (5-3).

Mateusz swoją zawodową karierę rozpoczął od imponującego poddania podczas Grappler Night IV w Mińsku Mazowieckim, kiedy to kimurą z odwrotnego trójkąta wygrał z Adrianem Błońskim z Ostródy. Później zawalczył na gali Dragon Fight Night 2 w podwarszawskim Tłuszczu, na której poddał medalistę mistrzostw Europy w taekwondo, Adama Filipka z Dęblina. Co ciekawe podopieczny trenera Węgrowskiego jesienią ma walczyć o pas PLMMA w wadze piórkowej. 

Arthur Grass to doświadczony zawodnik, który toczył pojedynki jedynie w swojej ojczyźnie. W karierze już mierzył się z zawodnikiem z Polski. W 2012 roku pokonał Jakuba Piesiewicza. W czerwcu wrócił do MMA po blisko trzech latach przerwy wygrywając pojedynek już w pierwszej rundzie. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.