Archiwum wiadomości z dnia: 2017-06-20

TRENER BOKSU MCGREGORA WIERZY W NOKAUT

MMA - Świat

Owen Roddy jest trenerem pięściarstwa mistrza UFC w wadze lekkiej, Conora McGregora. Będzie on odpowiadał za przygotowania swojego podopiecznego do hitowej walki z Floydem Mayweatherem jr. Trener jest przekonany o wyższości swojego zawodnika nad jednym z najlepszych pięściarzy w historii i po raz kolejny przekonywał o tym w programie MMA Hour. [Czytaj więcej]

ADAM BRAIDWOOD: WIDZIAŁEM CO CZUŁ HAGUE W WALCE

Sporty uderzane - Boks

W niedzielę zmarł Tim Hague, po brutalnym nokaucie w walce pięściarskiej z Adamem Braidwoodem. Rywal weterana UFC zabrał głos w tej sprawie występując w kanadyjskiej telewizji oraz umieszczając video na swoim koncie na twitterze. Oto jak odniósł się do całej sytuacji. [Czytaj więcej]

CHINGIZ ALLAZOV: SPEŁNIŁEM MARZENIA

Sporty uderzane - K-1

Chingiz Allazov w niedzielę w fenomenalnym stylu wygrał 8-osobowy turniej K-1 w wadze do 70 kg zostając mistrzem tej kategorii wagowej. Białorusin przezwyciężył trzech rywali i kontuzje zebrane podczas walk, by sięgnąć po jeden z najbardziej prestiżowych tytułów w świecie kickboxingu. [Czytaj więcej]

KRZYSZTOF CZUPRYNA MISTRZEM EUROPY

Sporty chwytane - Judo

Krzysztof Czupryna (-66kg) z Kejza Team Rybnik zdobył złoty medal w kategorii M4, a brązowe medale wywalczyli Artur Cyman (-90kg) i Jacek Gemza (-100kg) w M6 w rozgrywanych w Zagrzebiu Mistrzostwach Europy Weteranów. Sebastian Laskowski, który wywalczył srebro i zdobywczyni brązowego krążka Malwina Milecka dołączyli do grona polskich medalistów drugiego dnia zawodów. [Czytaj więcej]

BLOG ALEKSANDRY KRZEMIENIECKIEJ Z MŚ TAEKWONDO #1

Karate - Taekwondo

Czołowa polska zawodniczka taekwondo olimpijskiego, Aleksandra Krzemieniecka reprezentująca AZS AWF Warszawa przebywa właśnie w Korei, gdzie niebawem rozpoczną się mistrzostwa świata taekwondo WTF. Będziecie mogli śledzić Olę i naszą kadrę dzięki blogowi, który Ola będzie prowadzić dla naszego serwisu. Oto część pierwsza. [Czytaj więcej]