DSF KC 10: CEREMONIA WAŻENIA O 15:00 W RATUSZU

Najlepszy kickboxing w Polsce zawitał do Nowego Sącza. Z każdą godziną w mieście coraz bardziej czuć wzrastające emocje związane z galą DSF Kickboxing Challenge 10. To wydarzenie międzynarodowe, spełniające światowe standardy. Tak mocnej karty walk, jak w przypadku DSF Kickboxing Challenge 10, nie miała jeszcze żadna impreza kickboxerska organizowana w Polsce.

Z tej okazji Prezydent Miasta Nowego Sącza, Pan Ryszard Nowak, który objął patronat nad wydarzeniem oraz Federacja DSF Kickboxing Challenge pragną zaprosić – wszystkich kibiców i media – na oficjalną ceremonię ważenia. Impreza odbędzie się w dziś (czwartek tj. 22 czerwca) o godzinie 15:00 w Sali Ratuszowej (I p.) w Ratuszu w Nowym Sączu ul. Rynek 1.

Na ceremonii ważenia obecni będą wszyscy zawodnicy, gwiazdy federacji oraz goście specjalni. Będzie to doskonała i zarazem ostatnia okazja przed galą do spotkania z nami.

Gorąco zachęcamy kibiców do przybycia na ceremonię ważenia. To jedyny moment, w którym można znaleźć się tak blisko bohaterów gali DSF Kickboxing Challenge 10. Poczuć dreszczyk emocji, który towarzyszy zawodnikom przed walką… Poza tym, wśród osób przybyłych do Ratusza, rozlosujemy bilety na piątkową galę. Zapraszamy!

Transmisja ceremonii ważenia od godziny 15:00 na profilu federacji https://www.facebook.com/DSFKickboxingChallenge

AKREDYTACJE

Akredytację na galę proszę przesyłać – standardowo na pr@dsfchallenge.com z podaniem danych osobowych, nazwy redakcji oraz zaznaczeniem odpowiedniego pola z: PRESS/FOTO/TV.

Najlepszy moment do odbioru akredytacji będzie przed lub po ceremonii ważenia.

Transmisja hitowej gali DSF Kickboxing Challenge 10 już w piątek 23 czerwca. Pierwsze walki do obejrzenia od godziny 18:00 na platformie http://www.beegoz.pl/dsfkch/stream (cena wynosi jedynie 5 PLN). O 20:30 przenosimy się na antenę Canal+ Sport. Studio na żywo rozpocznie się o godzinie 17:00 na naszym oficjalnym FB: https://www.facebook.com/DSFKickboxingChallenge/.

Pierwsza część karty walk (m.in. pojedynek mistrzowski Wichowski-Przypis oraz występ „Jurasa” Wrońskiego) będzie dostępna w tanim systemie PPV. Druga część (m.in. Polska-Ukraina, dwie walki mistrzowskie oraz główne atrakcje wieczoru) – za darmo na Canal+ Sport.

Bilety na galę w Nowym Sączu do nabycia na www.tiketto.pl i www.dsfchallenge.com, w klubie Fight House Nowy Sącz, u zawodników oraz w MOSiR Nowy Sącz.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.