CELTIC GLADIATOR 13: NOWE DWA POJEDYNKI W KARCIE WALK

Arkadiusz Hnida, Informacja własna

2017-06-23

Dwa nowe zestawienia zostały dopisane do gali Celtic Gladiator, która swoją trzynastą edycję po raz pierwszy zorganizuje w Stanach Zjednoczonych. Gala odbędzie się już czternastego lipca w Los Angeles.

Raden Abafo (2-1) vs Maicon Mendonca (6-2) - Randen ma 28 lat i pochodzi z Molokai na Hawajach, a wzorem dla niego jest mistrz UFC, Frankie Edgar. Do tej pory Abafo wygrał 4 pojedynki i tylko raz przegrał. Trenuje pod okiem Nante Managana.  Jego rywal Maicon staruje od 6 lat i zaczynał od Muay Thai, a jego trenerem jest Eduardo Pamplona. Mendonca w zawodowym MMA wygrał 6 walk, a 2 razy schodził pokonany.

Erik Van Der Lee (0-0) vs Hugo Aranda (0-0) - 22-letni Erik pochodzi z Waddinxveen w Holandii, ale mieszka w Kalifornii i reprezentuje klub Subfigter MMA, gdzie trenuje pod okiem Adama Lynn. Mimo, iż zaczynał od Judo to w 2013 roku rozpoczął amatorską karierę w MMA odnosząc 8 zwycięstw w 12 walkach. Jego idolem jest legendarny Kazushi Sakuraba, a ulubioną techniką trójkątne duszenie. Hugo ma 21 lat i reprezentuje słynny Seaksons Muay Thai założony przez mistrza tajskiego boksu Saeksona Janjira. Trenuje go Julio Trana, a mieszka w Simi Valley California. W amatorskich pojedynkach stoczył 9 walk i wygrał 5 razy, z czego 2 walki przez KO. Wierzy w moc swoich uderzeń, jaką posiada w rękach, a jego idolem jest słynny Georges St.Pierre.