TUF 25: POZNALIŚMY PÓŁFINAŁY

Jesteśmy już po kolejnych odcinkach programu The Ultimate Fighter 25 prowadzone przez mistrza kategorii koguciej Cody Garbrandta (11-0) oraz najbliższego pretendenta do tytułu T.J. Dillashawa (14-3). Teraz poznaliśmy półfinały i jesteśmy już przy końcówce kolejnego programu, w którym wyraźną przewagę nawiązał Dillashaw wraz ze swoją drużyną.

Zaczęło się od walki Dhiego Limy (12-5), który po dogrywce pokonał na punkty twardego Gilberta Smitha (12-6). Brazylijczyk nawiązywał przewagę w stójce i próbował za wszelką cenne bronić się przed obaleniami. Dodatkowo w parterze Lima próbował oczywiście techniki kończącej, która była bardzo blisko. Po tym ciężkim pojedynku Smith nie spełnił swojego celu i postanowił podczas realty show zakończyć swoją karierę.

Następnie zobaczyliśmy dobrze znanego w naszym kraju Jesse Taylora (30-15), który zdziwił już w pierwszej rundzie poddając Haydera Hassana (6-3). Przypomnijmy, że Amerykanin nie tak dawno przegrywał na gali KSW czy szybko w Rosji, a teraz jest bardzo bliski kontraktu z największą federacją na świecie. 'JT Money' duszeniem zza pleców poddał Hassana, który dostał 'dziką kartę' po tym jak wcześniej odpadł z rywalizacji.

W ostatnim pojedynku weteran organizacji James Kraus (23-7) również nie miał łatwego zadania, ponieważ dopiero po dogrywce pokonał Ramseya Nijema (9-6). Teraz Amerykanin jest głównym faworytem jeżeli chodzi o zwycięstwo tej edycji.

Oto półfinały:
Tom Gallichio (Team Dillashaw) vs Dhiego Lima (Team Dillashaw)
Jesse Taylor (Team Dillashaw) vs James Krause (Team Dillashaw)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.