DANA WHITE: YAMASAKI NIE SKUPIA SIĘ NA WALKACH

Szef największej organizacji MMA na świecie, Dana White nie zwykł przebierać w słowach i owijać czegoś w bawełnę. Tym razem najsłynniejszy promotor w świecie MMA wypowiedział się co do kontrowersji, jakie wywołało przerwanie walki Chiesa vs Lee przez znanego sędziego, Mario Yamasakiego.

- Mario Mazagatti zrobił to ponownie. Ten gość jest bardziej zainteresowany robieniem tego swojego durnego serduszka rękoma niż sędziowaniem walki. Skradł wielki moment Kevinowi Lee lub pozwolił Mike’owi walczyć bądź odklepać. Nikt nie zwraca uwagi na to, czy ten gość potrafi złożyć ręce w serduszko jak 12 latka. On zamiast na tym co jest jego pracą, czyli skupianiem się na tym co się dzieje w walce, skupia się na tym durnym symbolu. - powiedział zażenowany szef UFC.

White oczywiście nie przebiera w słowach i trzeba mu przyznać, że to nie pierwsza sytuacja, w której Yamasaki zawinił. White celowo zmienił jego nazwisko na nazwisko Steve’a Mazagattiego, czyli sędziego który wsławił się również wielkimi wpadkami sędziując pojedynki na zasadach MMA. Zobaczymy co z tego wyniknie, bowiem Yamasaki jest sędzią i jednocześnie posiadaczem czarnego psa BJJ. Niestety w ostatnim czasie jest coraz więćej kontrowersji z jego udziałem co może doprowadzić do zwolnienia go z komisji stanowych.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.