FEN 18: ŁEBKOWSKI MA SZANSĘ POMŚCIĆ KOPERĘ

Znamy nazwisko zawodnika, który zmierzy się z Kamilem Łebkowskim w walce wieczoru 12 sierpnia w Koszalinie. Będzie nim 25-letni Rosjanin, Daguir Imavov!

Wczoraj została ogłoszona pełna walka wieczoru FEN 18 Summer Edition. Już 12 sierpnia w Koszalinie na przeciwko Kamila „Bomby” Łebkowskiego stanie wychowanek MMA Factory, Daguir Imavov. Doświadczony Rosjanin mieszkający na stałe we Francji (10-2) pojawi się w polskiej organizacji sztuk walki po raz drugi. Wcześniej, w 16. edycji, pokonał przez knockout techniczny Bartłomieja Koperę. Biorąc pod uwagę wachlarz umiejętności Łebkowskiego, lepiej w czasie walki wieczoru nie mrugać!

Wiemy już, że podczas gali, w kategorii do 84 kg, zmierzą się także Marek Woroncow i Filip Tomczak. Debiutujący w FEN Woroncow, z pewnością będzie chciał pokazać się od jak najlepszej strony – w końcu wystąpi przed swoją własną publicznością. Pojedynek z Filipem Tomczakiem nie będzie łatwy, bo poznański fighter przegrał swoją poprzednią walkę w Fight Exclusive Night, i na pewno zamierza zrobić wszystko, aby ta sytuacja się nie powtórzyła.

Karta walk FEN 18:

Daguir Imavov VS Kamil Łebkowski 66 kg
TBA VS Andrzej Grzebyk 84 kg
Aleksander Georgas VS Bartosz Kopera 66 kg
*TBA VS TBA
TBA VS Mateusz Rębecki -70 kg
TBA VS Wojciech Janusz -93 kg
TBA VS Oskar Somerfeld -70 kg
Tomas Stasiak VS Łukasz Stanek -77 kg
Mateusz Symoczko VS Piotr Walawski 84
Marek Woroncow VS Filip Tomczak

Już można szykować się na czwarte wakacyjne sportowe widowisko z serii Fight Exclusive Night. Karta walk będzie się zapełniać systematycznie, więc warto trzymać rękę na pulsie.

Gala odbędzie się w Koszalinie, w głównej Hali Widowiskowo-Sportowej (ul. Śniadeckich 4, 75-453 Koszalin). Bilety dostępne są na Bilety-fen-mma.com.

Federacja Fight Exclusive Night to największy w Polsce organizator gal walk na zasadach MMA i K-1. Zrzesza ponad 50 zawodników z całego świata w tym kobiety, w 12 kategoriach wagowych. W tej chwili przystępuje do organizacji 18 gali, która odbędzie się w Koszalinie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.