GLORY 43: KOLEJNA WALKA O PAS TYMCZASOWY

Organizacja Glory postanowiła stworzyć po raz kolejny pas tymczasowy w wadze półciężkiej. Tym razem o to trofeum na gali w Nowym Jorku zawalczy Brazylijczyk, Saulo Cavalari z Ukraincem, Pavlem Zhuravlevem. Pojedynek będzie główną walką na karcie Glory 43: Superfight series.

Brazylijczyk jest notowany na trzecim miejscu w rankingu Glory w wadze półciężkiej. Jak do tej pory stoczył 10 walk dla wciąż najlepszej organizacji kickboxingu na świecie. W ostatniej walce na Glory 38 przegrał w pojedynku o pas z regularnym mistrzem organizacji, Rosjaninem Artemem Vakhitovem. Była to druga walka Brazylijczyka z Rosjaninem i druga przegrana. Jest on znany również polskim zawodnikom, gdyż przed laty podczas jednej z gal Tatneft Cup pokonał go najlepszy polski zawodnik wagi półciężkiej, Tomasz Sarara. 

Pavel Zhuravlev jest notowany na drugim miejscu w rankingu Glory. Ukrainiec ma 33 lata i dwie walki w Glory. W debiucie przegrał przez decyzję z numerem jeden w rankingu, Brazylijczykiem Arielem Machado. Podczas Glory 35 we francuskiej Nicei Zhuravlev pokonał Zinedine’a Hameur-Laina. Ukrainiec jest znany również Polakom, gdyż podczas gali Legend we Włoszech pokonał Michała Turyńskiego. Walczył również na galach King of Kings, która organizowała swoje gale na terenie naszego kraju. Poniżej jeszcze rozpiska Glory 43: Superfight Series z udziałem naszego Rafała Dudka.

GLORY 43 SuperFight Series
Walka o pas tymczasowy w wadze półcięzkiej:

95 kg: Pavel Zhuravlev vs. Saulo Cavalari
65 kg: Arthur Sorsor vs. Bailey Sugden
85 kg: Ariel Sepulveda vs. Joe Taylor
55 kg: Anissa Meksen vs. Jady Menezes
70 kg: Itay Gershon vs. Rafal Dudek
65 kg: Mo Abdurahman vs. Chenchen Li

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.