ONE: MICHAŁ PASTERNAK ZAWALCZY 5 SIERPNIA W MAKAU

Jak donoszą zagraniczne serwisy zajmujące się tematyką MMA, czołowy polski zawodnik wagi półciężkiej, Michał Pasternak(12-2) wystąpi 5 sierpnia na gali One Championship w Makau. Zawodnik z Pińczowa reprezentujący Poland Top Team zmierzy się z byłym rywalem Marcina Prachnio, Leonardo Ataidesem (9-3).

Pasternak do tej pory stoczył trzy walki dla singapurskiej organizacji. Najpierw pokonał Rafaela Silvę przez jednogłośną decyzję sędziów. Później Polak zmagał się z kontuzją i blisko półtora roku nie walczył. Wrócił w maju zeszłego roku, by zmierzyć się z legendarnym mistrzem BJJ, Rogerem Gracie. Przegrał jednak z mieszkającym w Wielkiej Brytanii zawodnikiem przez poddanie w pierwszej rundzie. W październiku zeszłego roku przegrał decyzją z Aungiem La N Sangiem. Ostatnią walkę stoczył na PLMMA 73 w Ciechanowie, na której w niecałe dwie minuty rozprawił się z Sylwestrem Borysem. Będzie to druga walka Michałą w tym roku i czwarta w organizacji One Championhsip.

Ataides to reprezentant Nova Uniao, jednej z najlepszych szkół MMA na świecie. Był mistrzem świata BJJ, jednak postawił na karierę w MMA. Swoją ostatnią walkę stoczył w grudniu zeszłego roku, kiedy to pokonał Mohameda Ali podczas gali One Championship, nokautują go w drugiej rundzie latającym kolanem. Tym samym przerwał passe trzech porażek z rzędu, które poniósł w organizacji One Championship. Najpierw przegrał w zaledwie 17 sekund z Igorem Sviridem, później został znokautowany w drugiej rundzie przez Alieksieja Butorina, a później przegrał decyzją sędziów z reprezentującym obecnie S4 Fight & Cross Warszawa, Marcinem Prachnio. W tym roku będzie to dla niego pierwszy pojedynek.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English