BELLATOR KB: KARIM GHAJJI VS RAYMOND DANIELS O PAS

W kalifornijskim San Jose odbędzie się gala Bellator Kickboxing 7. Podczas wydarzenia zaplanowanego na 23 września Francuz Karim Ghajji będzie bronił swojego mistrzowskiego pasa w wadze półśredniej z autorem jednego z najbardziej efektownych nokautów ostatnich lat, Raymondem Danielsem.

Francuski zawodnik Muay Thai zdobył swój pas w kwietniu zeszłego roku pokonując Mustaphę Haidę, który następnie stracił we wrześniu przeciwko Węgrowi, Zoltanowi Laszakowi. Po niemal roku od tamtej walki dostąpi zaszczytu kolejnego pojedynku o pas mistrza Bellatora, tym razem z weteranem Glory lubującym się w technikach obrotowych. 

Daniels ma już cztery zwycięstwa na galach Bellator Kickboxing. Konkurująca na rynku amerykańskim z Glory organizacja postawiła na znanych zawodników w USA: niesamowitego brawlera, Joe Schillinga, najlepszego amerykańskiego zawodnika ostatnich lat i partnera życiowego największej gwiazdy kobiecego MMA czyli Giny Carano, Kevina Rossa a także właśnie na Danielsa. Wszyscy byli niezadowoleni z sytuacji w Glory, która zalegała im z wypłatami za walkę. 

Jak na razie to jedyna walka ogłoszona przez amerykańską organizację. Należy spodziewać się również występów wspomnianych wcześniej: Schillinga i Rossa. Być może pojawią się też inni mistrzowie Bellatora, jak chociaż Denise Kielholtz z Holandii. Z biegiem czasu organizacja z pewnością będzie odkrywać kolejne karty, a my postaramy się informować was na bieżąco o krokach organizacji prowadzonej przez Scotta Cookera. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.