UFC 214: WALKA LAWLER-CERRONE PRZENIESIONA

Wielokrotny pretendent do tytułu mistrzowskiego Donald Cerrone (32-8) musiał wycofać się z UFC 213, ale zawalczy na kolejnej numerowanej gali z były mistrzem Robbie Lawlerem (27-11). Pojedynek został przeniesiony na galę UFC 214, która dwudziestego dziewiątego lipca odbędzie się w Kalifornii.

Po nieudanej walce o pas Donald wrócił zwyciężając cztery kolejne walki. 'Cowboy' pewnie uderzeniami stopował Patricka Cote, Ricka Story i Matta Browna, a poddał w pierwszej rundzie Alexa Oliveire. W ostatniej walce Cerrone wystąpił na UFC on FOX 23, gdy przegrał w drugiej rundzie przed czasem z Jorge Masvidalem.

"Ruthless" w roku 2015 po raz pierwszy obronił tytuł, gdy po szaleńczym pojedynku, w czwartej rundzie zastopował Rory McDonalda. Następnie Robbie wystąpił w poprzednim roku na gali UFC 195, obronił pas po raz drugi, niejednogłośną decyzją sędziów pokonując Carlosa Condita. Przypomnijmy, że walka była wyrównana i wielu sądziło, że powinniśmy mieć nowego mistrza. To się stało w ostatnim pojedynku Lawlera, który na UFC 201 już w pierwszej rundzie został znokautowany z rąk Tyrona Woodleya.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.