ZAPASY OD JUTRA KRÓLUJĄ W WARSZAWIE

Od największych turniejów zapaśniczych w Polsce tego lata - Ziółkowski, Pytlasiński & Poland Open 2017 - dzielą nas już tylko godziny. Zawody odbędą się w dniach 7-9.07.2017 na hali sportowej Wojskowej Akademii Technicznej przy ul. Kartezjusza 1 w Warszawie, codziennie w godz. 9.00-14.00 - eliminacje, 16.00-18.00 - walki repasażowe i w godz. 18.00-20.00 walki finałowe.

W dniu 9.07.2017 r. (niedziela) w godzinach  18.15-20.15 przeprowadzona zostanie bezpośrednia transmisja z walk finałowych na żywo w TVP SPORT.

W zawodach będzie uczestniczyła cała czołówka zawodników z Polski, na czele z Moniką Michalik - medalistką Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro 2016. Z innych zawodników, zobaczymy Roksanę Zasinę, Katarzynę Krawczyk, Magemedmurada Gadzhieva, Roberta Barana, Tadeusza Michalika - medalistów Mistrzostw Europy. W związku z tym, że są to zawody międzynarodowe w cyklu przygotowań wielu reprezentacji do startu w Mistrzostwach Świata, na warszawskich matach wystąpi cała plejada międzynarodowych gwiazd sportu zapaśniczego.

W zawodach wystartuje ponad 400 zawodników i zawodniczek z około 35 reprezentacji z całego świata, takich jak: Rosja, USA, Niemcy, Turcja, Azerbejdżan, Francja, Hiszpania, Szwecja, Białoruś czy Kazachstan.

Zawody będzie można też oglądać na żywo poprzez transmisję internetową na stronie www.zapasy.org.pl 

Zanosi się na dużo wspaniałych pojedynków zapaśniczych, wiele emocji i niezapomnianych wrażeń.

Zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież z Warszawy, jak licznych gości odwiedzających w wakacje stolicę!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.