LEGENDA UFC NIE WIERZY W MCGREGORA

Walka Conora McGregora z Floydem Mayweatherem jr wzbudza wielkie emocje, zwłaszcza w środowisku MMA. Dziennikarze pytają wszystkich, co sądzą o tym pojedynku. Kolejnym przepytywanym jest były mistrz UFC w wadze półciężkiej, członek galerii sław, Chuck Liddell. Amerykanin mówi, że jeśli Floyd nie znokautuje Conora szybko, to nic nie udowodni. 

- Nie sądzę, że to będzie ekscytujący pojedynek. Nie sądzę, że Floyd będzie nacierał na Conora. On będzie walczył w taki sposób jak zawsze i zrobi z tego po prostu nudną walkę. Z chęcią zobaczyłbym, jak naciera na Conora. Jeśli on chce coś udowodnić tą walką, to powinien znokautować McGregora jak najszybciej. Floyd nie będzie szukał Conora w ringu, jeśli jednak tak będzie, to Conor będzie miał jedną okazję do wystrzału. Nie sądzę jednak, że tak się tanie. Mayweather będzie szczęśliwy, jeśli uda mu się zarobić pieniądze i zrobić sobie przebieżkę w ringu. - skwitował były pracownik organizacji UFC.

Jak widać Liddell jest kolejnym zawodnikiem, który nie daje szans irlandzkiej gwieździe UFC. Wydaje się więc, że Conor jest 100 procentowym underdogiem i jedynie fakt, że toczy walkę daje mu po prostu szansę na zwycięstwo. Te szanse są iluzoryczne, jednak Conor McGregor uwielbia zaskakiwać i niewykluczone, że brak ciążącej na nim presji odbije się pozytywnie na jego dyspozycji w ringu. Do gitowej walki pomiędzy najlepszym pięściarzem ostatnich lat, a mistrzem UFC w dwóch kategoriach wagowych dojdzie podczas specjalnej gali boksu, 26 sierpnia w Las Vegas.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.