RAFAŁ DUDEK: BIJĘ SIĘ W MEKCE SPORTÓW WALKI

Zawodnik Fight House Nowy Sącz Rafał Dudek walczy na najbliższej gali Glory 43 w Nowym Jorku, jego rywalem będzie Izraelczyk Itay Gershon. Rafał jest bardzo szczęśliwy, że pokaże się przed ogromną publicznością w legendarnej hali Madison Square Garden. W zależności jak potoczy się to starcie, Polak może jeszcze zasilić kartę walk kolejnej gali, która odbędzie się w Wietrznym Mieście.

- Trudno opisać słowami co czuje. Na pewno wielką radość ale także ogromne emocję  i wyzwanie oraz w  pewnym sensie spełnienie sportowych marzeń. Zaczynając trenować kickboxing, nigdy nie przypuszczałem, że będę walczyć w MSG. W  życiu stoczyłem kilka naprawdę mocnych walk ze świetnymi rywalami, ale ta różni się tym, że odbędzie się w Mekce sportów walki! Samo to jest dla mnie mega wyróżnienie ale podchodzę ze zdrowym rozsądkiem. To jest sport. Mam inne życie poza kickboxingiem. Staram się podchodzić z dystansem do siebie i tej walki – wygram czy przegram będę tym samym człowiekiem. - Powiedział w wywiaadzie dla Kick-Boxing.org Rafał Dudek.

- Są jakieś wstępne plany są co do mojej osoby na gali w Chicago, ale poprosiłem aby wszelkie rozmowy na temat kolejnych walk zostawić na sobotę 15 lipca. - Zdradza kolejne kroki zawodnik Fight House Nowy Sącz.

Czytaj cały wywiad na Kick-Boxing.org

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.