MAYWEATHER-McGREGOR: WE WTOREK PIERWSZE SPOTKANIE

Znamy kolejne szczegóły dotyczące trasy promującej walkę Floyda Mayweathera Jr (49-0, 26 KO) z Conorem McGregorem. Pierwsze spotkanie twarzą w twarz już w przyszłym tygodniu!

Konferencja prasowa, na której Amerykanin i Irlandczyk spotkają się po raz pierwszy, odbędzie się we wtorek (11 lipca) o godzinie 13:30 lokalnego czasu w Los Angeles (o 22:30 w Polsce).

Po przystanku w "Mieście Aniołów" najlepszy bokser ostatnich lat i największa gwiazda UFC mają się spotkać jeszcze w Houston, Toronto, Nowym Jorku, a na koniec na olbrzymim stadionie Wembley w Londynie. Dokładnych dat konferencji w tych miastach jeszcze nie ujawniono.

Pojedynek Mayweather-McGregor odbędzie się 26 sierpnia w Las Vegas. Wielu kibiców żartuje, że konferencje z udziałem dwóch złotoustych zawodników będą dużo ciekawsze niż sama walka, w której zdecydowanym faworytem jest Amerykanina. Dla Irlandczyka sierpniowa potyczka będzie stanowić debiut na zawodowym ringu.

Amerykanie wiedzą jak rozreklamować produkt. Pojawiła się już pierwsza zapowiedź stacji Showtime, która na pewno przekona paru niedowiarków do wykupienia PPV na tą walkę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.