UFC 213: JOANNA JĘDRZEJCZYK CHCE ZASTĄPIĆ NUNES

Mistrzyni UFC w wadze słomkowej, Joanna Jędrzejczyk po raz kolejny pokazuje, że jest murowaną kandydatką do nieistniejącej nagrody pracownika roku UFC. Trenująca w American Top Team Polka na dosłownie godziny przed galą UFC 213 postanowiła ratować walkę wieczoru i zgłosiła chęć walki ze swoją odwieczną rywalką z ringów Muay Thai, Valentiną Shevchenko w zastępstwie za Amandę Nunes. 

Obydwie zawodniczki rywalizowały już na ringach Muay Thai i wtedy górą była uznawana za jedną z najlepszych zawodniczek w historii tego sportu Ukrainka. W UFC to jednak Polka sięgnęła szczytu, a Shevchenko miała zamiar sięgnąć gwiazd podczas dzisiejszej gali UFC 213. Niestety z powodu choroby z walki z Ukrainką wycofała się Amanda Nunes, dzierżąca pas mistrzyni UFC wagi koguciej ostatnia pogromczyni Shevchenki. 

Apel Jędrzejczyk spotkał się z poklaskiem szefostwa UFC, w tym prezesa Dany White’a. Jest jednak mało prawdopodobne, żeby nie powiedzieć niemożliwe, że komisja stanowa zgodzi się na zastępstwo dosłownie na kilka godzin przed walka. Zaproponowano nawet, że obie Panie miałyby się zmierzyć w walce o pas mistrzyni w wadze muszej, dywizji która oficjalnie nie istnieje w UFC. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.