MICHAŁ TURYŃSKI NASZYM PIERWSZYM CIĘŻKIM W GLORY!

Mamy pierwszego ciężkiego w Polski w najlepszej na świecie kickboxerskiej organizacji Glory. Michał Turyński podpisał kontrakt na kilka walk, to efekt naszej wspólnej akcji z Łukaszem Banachem, który na miejscu w Chicago pomógł już wcześniej Pawłowi Jędrzejczykowi czy Łukaszowi Pławeckiemu zadebiutować w kickboxerskim gigancie. Michał walczy na gali Glory 44, która odbędzie się 25 sierpnia w Chicago. Podopieczny Tomasza Skrzypka zmierzy się z groźnym Rumunem Catalinem Morosanu.

MICHAŁ TURYŃSKI - WYWIADY, TRENINGI, INFORMACJE >>

Morosanu walczył już na gali Glory w Chicago. Na 38. edycji pokonał Amerykanina Maurice Greene przez techniczny nokaut. Polaka czeka więc bardzo poważne wyzwanie, ale tego właśnie szukał zawodnik z Wrocławia. Rumun jest trochę niższy od Polaka, trzymanie go na dystans będzie pewnie kluczem do zwycięstwa.

Michał Turyński wcześniej wystąpi jeszcze na Igrzyskach Sportów Nieolimpijskich 2017 we Wrocławiu. Zawodnik pochodzący z Ciepłowodów na Dolnym Śląsku jest jednym z ambasadorów The World Games, promując je jako Mistrz Świata WAKO PRO. Turyński to 17-krotny Mistrz Polski, na swoim koncie ma także dwa wygrane  Puchary Świata WAKO.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.