SZULAKOWSKI MA POMYSŁ NA WALKI MISTRZOWSKIE

Arkadiusz Hnida, Informacja własna

2017-07-12

Grzegorz Szulakowski (8-1) po trzeciej wygranej w największej federacji w Polsce dalej domaga się walki o pas mistrzowski, który na biodrach nosi mistrz Mateusz Gamrot (13-0). Wiele sygnał wskazuje jednak na to, że 'Gamer' na najbliższej zagranicznej gali stanie do rewanżu z Normanem Parke (23-6-1). Do gry włączył się Kamil Szymuszowski (16-4), który również jest blisko mistrzowskiej szansy w KSW. Zgłosił już zainteresowanie walką z 'Szulim', a my skierowaliśmy pytania do Szulakowskiego.

- W dupie mam walkę z Szymuszowskim. Nic nie jest warta, a marketingowo to same nudy. Pierdolą, że walka życia, z czym kurwa do ludzi! Według mnie najnudniejsza walka Ever! Gdyby zaserwowano mi taką walkę do oglądania, w jej trakcie zapewne wyszedłbym do kibla się odlać. Wiadomo, nie jestem decyzyjną osobą i co ważniejsze, nie obawiam się nikogo, więc jeśli moje Bosy powiedzą Szymuszowski, to będę chciał wpierdolić Szymuszowkiemu. Jeśli do tego dojdzie, to tak się właśnie stanie bez zbędnego pierdolenia. - Tak Grzegorz skomentował zestawienie z Kamilem Szymuszowskim.

- W ogóle mi się ta wiadomość nie podoba. Dla mnie Parke miał już swoją szansę by się wykazać i nie wykorzystał tego. W rezultacie przegrał pojedynek, a ja nie popełnię takiego błędu. I nadal mam złudną, ale jeszcze cichą nadzieje, że spotkam się w walce o najcenniejsze laury w kategorii wagowej do 70 kilogramów. Jeśli to jeszcze nie ten czas, to co się odwlecze, to nie uciecze. - Mówi zdenerwowany zaistniałą sytuacją Szulakowski.

- Pięć rund, jak najbardziej, bardzo fajna wiadomość i cieszy mnie ona bardzo. Już dawno powinny zostać wprowadzone takie zasady. Jestem gotowy nawet na 7 rund. Fajnie byłoby, gdyby walki mistrzowskie były bez limitów czasowych, bez rund. Wychodzisz, zamykają klatkę i walczysz dopóty, dopóki któryś nie padnie z wycieńczenia. - Zawodnik z Namysłowa zgłosił swój pomysł na walki mistrzowskie, jednocześnie ciesząc się w wprowadzenia 5 runda.