TFL 12: GALA W LISTOPADZIE W RADOMIU

Dwunasta odsłona zawodowej gali MMA Thunderstrike Fight League odbędzie się 18 listopada w Radomiu. Tym razem areną zmagań współczesnych gladiatorów TFL, pierwszy raz w historii organizacji, będzie radomska hala MOSiR. Podczas radomskiego święta sportów walki, kibice zobaczą 15 walk na zasadach MMA w profesjonalnym oktagonie. To jednak nie koniec sportowych emocji. Będzie kilka EXTRA-FIGHTOW, dedykowanych specjalnie pod publikę z Radomia. W tym historycznym wydarzeniu w klatce TFL, swoje umiejętności zaprezentują najlepsi z najlepszych radomskich wojowników.

Ponadto sympatycy mieszanych sztuk walki, obejrzą kilka pojedynków międzynarodowych oraz walkę wieczoru o pas mistrzowski Thunderstrike Fight League.

- Fani TFL zadecydowali o tym ,że kolejna edycja gali odbędzie się w ich mieście Radomiu. Oni walczyli o to by pierwszy raz w historii tego pięknego miasta odbyła się Zawodowa Gala MMA. To event o którym będzie mówiło się przez kolejne lata. Będzie to święto radomskich sportów walki. Szczególne podziękowania należą się Panu Michałowi Górskiemu, właścicielowi firmy ATLETA - Centrum Wspomagania Sportowego i Promocji Zdrowia. To właśnie on od ponad dwóch lat zabiegał i walczył o to aby TFL zawitało do Radomia. Bez inicjatywy lokalnej społeczności nie ma szansy organizacji tego typu eventów. - Mówi współorganizator TFL Jacek Sarna.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.