PREZYDENT CZECZENI PROPONUJE WALKI NA ŚMIERĆ I ŻYCIE

Prezydent Czeczeni i właściciel organizacji Akhmat, Ramzan Kadyrow po raz kolejny szokuje. Niedawno podczas jego gali wystąpili jego synowie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie walczyli bez ochraniaczy i nie byli dziećmi. Teraz znany miłośnik sztuk walki zaproponował galę UFC vs Akhmat, gdzie zwyciężyć można by było zabijając przeciwnika.

Podczas programu HBO Real Sports Kadyrow powiedział, że chciałby zobaczyć taki spektakl, w którym fighterzy walczyliby na śmierć i życie. Według czeczeńskiego przywódcy ich motto brzmi: lepiej umrzeć niż zająć drugie miejsce. Ponadto obywatel federacji rosyjskiej uważa, że jego zawodnicy zwyciężyliby w tym starciu, a pasy mistrzów UFC przyleciałyby do stolicy Czeczenii, czyli Groznego. 

Ponadto Kadyrow wypowiedział się na temat gejów i według niego w sportach walki oraz w samej Czeczenii nie ma miejsca dla mniejszości seksualnych. Oczywiście ma to związek również z wiarą Kadyrowa, który jest wyznawcą narodowej religii czeczeńskiej, islamu. Nic więc dziwnego, że nie pała on miłością do mniejszości seksualnych. Jego zdanie podziela również wielu zawodników MMA, chociażby członek galerii sław UFC, Antonio Rodrigo Nogueira, który również mówił, że wolałby nie walczyć z homoseksualistami, gdy jeszcze był czynnym zawodnikiem UFC. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.