IWT: BILETY NA FINAŁ W BYDGOSZCZY JUŻ W SPRZEDAŻY

2 września, w Hali Łuczniczka w Bydgoszczy odbędzie się wielki finał drużynowych zawodów MMA. Można już kupić bilety na ostatnie w tym roku tego rodzaju wydarzenie w Polsce organizowane przez IWT. Kolejne planowane są na 2018 rok.

Bilety dostępne są na platformach KUP BILET (kupbilet.pl), Eventim (eventim.pl), TIXER (tixer.pl) oraz bezpośrednio od przedstawiciela organizacji pod adresami: bilety@iwtmma.pl, http://trend-sport.pl/iwt/.

Na finałową galę IRON WARRIORS TEAM dostępne są bilety zwykłe na trybunach oraz na płycie Hali Łuczniczka, a także pakiety VIP. Ceny biletów kształtują się od 59 zł do 5 tys. zł. Cena biletu zależy od miejsca na hali i rodzaju. Na trybuny bilety są w cenie 59 zł, na płytę od 100 do 220 zł, a stół VIP na 8 osób można kupić za 5 tysięcy zł. W cenie miejsc przy stołach gwarantowana jest obsługa kelnerska, czy osobne wejście.

Na gali finałowej stanie do rywalizacji 6 najlepszych klubów z poprzednich eliminacji: Fight Gym z Gdyni, ŁKS ŁÓDŹ BOKS, Sharke Team z Moskwy, Sportowe Zagłębie z Sosnowca, IMPERIUM BOXING z Wałbrzycha oraz Klub Sportowy Fux z Zabrza.

Drużyny będą liczyły po 6 zawodników. Dodatkowo organizacja wprowadza walkę o 4, 5 i 6 miejsce –

są to zmiany w stosunku do poprzednich dwóch gal IWT.

Łączna pula nagród w finale to 60 tys. zł. Za 1 miejsce zespół otrzyma 25 tys. zł, za 2 miejsce 15 tys. zł, a za 3 miejsce 10 tys. zł. Nowością jest to, że drużyny, które nie staną na podium też walczą o nagrody pieniężne za kolejne miejsca - 4, 5 i 6 . Za 4 miejsce przewidziano 5 tys. zł, za 5 miejsce 3 tys. zł i za 6 miejsce 2 tys. zł.

Tak, jak wcześniej zapowiadałem, wprowadziliśmy parę nowych elementów, które mają poprawić komfort zawodników, ale też bardziej ich zmotywować. To są poważne walki w oktagonie, nie raz okupione krwią i kontuzjami, wcześniej poprzedzone również ciężkimi treningami, dlatego chcemy, aby każda drużyna czuła nie tylko satysfakcję z walki, ale też docenieniepowiedział Paweł Rydlewski, właściciel i promotor IRON WARRIORS TEAM.

Podczas finału, poza walkami najlepszych drużyn, będzie można zobaczyć indywidualne pojedynki w formule MMA młodych, utalentowanych zawodników. Ponadto, w przerwach będzie też można usłyszeć poznańskiego rapera Peję.

Kolejne zawody eliminacyjne planowane są w 2018 roku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.