MAYWEATHER-McGREGOR: NADAL DUŻO WOLNYCH BILETÓW

Pomimo całego szumu medialnego wciąż do kupienia jest sporo biletów na walkę Floyda Mayweathera Jr (49-0, 26 KO) z Conorem McGregorem.

Tylko w ofercie portalu Ticketmaster są jeszcze setki wejściówek. Zainteresowanych tą potyczką wprawdzie nie brakuje, ale zaporę dla wielu stanowią ceny. Najtańsze bilety na ww. stronie kosztują 3,5 tys. dolarów.

Leonard Ellerbe, wieloletni współpracownik Mayweathera, podkreśla, że mimo wszystko nie jest zaniepokojony i wierzy, iż hala się zapełni.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej sprzedaży biletów. Znajdujemy się na dobrej drodze do pobicia naszego własnego rekordu przychodów - oznajmił.

Walka, która przyniosła największe zyski ze sprzedaży biletów, to pojedynek Mayweathera z Mannym Pacquiao (59-7-2, 38 KO) z maja 2015 roku. Wygenerował on dochody na poziomie 72,189,500 dolarów.

Najdroższe wejściówki na potyczkę Mayweather-McGregor kosztują ok. 15 tys dolarów. Kibicom, którzy nie wejdą 26 sierpnia do hali T-Mobile Arena w Las Vegas, pozostaje śledzenie walki przed telewizorem. Koszt PPV za oceanem to niespełna 100 dolarów.

Walka będzie pokazywana w płatnym systemie także w Polsce. Cena za dostęp do transmisji nie jest jeszcze znana.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.