FEDOR ZAROBIŁ 2 MLN USD ZA 2016 ROK

Fedor Emelianenko nie jest już tym samym zawodnikiem, który w czasach organizacji Pride był uiznawany za najlepszego fightera wagi ciężkiej, a przez wielu również za najlepszego zawodnika bez podziału na kategorie wagowe. Mimo to, Rosjanin wciąż nieźle zarabia. Rosyjska wersja czasowpisma Forbes umieściłą go na 37 miejscu wśród najbogatszych celebrytów informując, że Fedor w 2016 roku zarobił dwa miliony dolarów.

Co ciekawe sam zawodnik tylko raz pojawił się w klatce w zeszłym roku. Rosyjski mistrz zmierzył się z Brazylijczykiem, Fabio Maldonado podczas gali EFN 50. Pojedynek zakończył się kontrowersyjną decyzją sędziów, a sam legendarny rosyjski zawodnik był na skraju nokautu w pierwszej rundzie. Co ciekawe Maldonado nie rywalizował wcześniej w wadze ciężkiej. Był on pięściarzem i zawodnikiem UFC, który w największej organizacji MMA na świecie rywalizował w dywizji półciężkiej, gdzie walczył min. Z Gloverem Teixeirą. Dziennikarze serwisu spekulują, że te dwa miliony dolarów to właśnie wypłata za walkę z Brazylijczykiem.

Ponato rosyjska wersja Forbes poinformowała, że rok wcześniej rosyjski idol zarobił dwa miliony i dwieście tysięcy dolarów za walkę z Singhiem Jaideepem podczas pierwszej gali organizacji Rizin FF. Dziennikarze nie ujawnili natomiast zarobków Rosjanina w klatce za 2017 rok, kiedy ten walczył z Mattem Mitrionem. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.