MANAGER JONA JONESA O WYZWANIU BROCKA LESNARA

Conor McGregor jest inspiracją dla milionów ludzi na całym świecie. Nie tylko dla adeptów sportów walki, ale również dla wielkich mistrzów MMA. Król dywizji półciężkiej UFC, Jon Jones również jest wielkim fanem Irlandczyka i właśnie wzorując się na nim, wyzwał do walki Brocka Lesnara, byłego czempiona dywizji ciężkiej i jednego z najpopularniejszych zawodników MMA na świecie.

Jak na konferencji prasowej powiedział Jones, wraz ze swoim sztabem szkoleniowm z Jackson-Winkeljohn Academy myślą, że mają wielkie szanse pokonać słynnego zapaśnika. Takiego samego zdania są amerykańscy bukmacherzy, którzy widzą faworyta w czarnoskórym zawodniku. Nieco więcej światła na powody wyzwania do walki Lesnara rzucił manager Jonesa, Malki Kawa, który gościł w programie MMA Hour:

- Jon powiedział wiele razy, że Conor McGregor jest dla niego inspiracją na wiele sposobów. Jon podpatrywał, w jaki sposób wszedł on na szczyt. Myślę, że mój podopieczny zrozumiał, że jest szansa na zarobienie wielkich pieniędzy, a pojedynkiem, który miałby zagwarantować największą wypłatę jest walka z Brockiem Lesnarem. Moim zdaniem jest to rywal, który w obecnej chwili najbardziej interesuje Jona Jonesa. Nie mówię, że są jeszcze inne walki, za które możnaby zarobić duże pieniądze, na przykład za walkę z Gustafssonem lub o pas wagi ciężkiej. Jednak powiem jeszcze raz, że nie rozmawialiśmy na temat planów po walce z Cormierem. Nie siedliśmy i nie przyglądaliśmy się potencjalnym rywalom. Gdy tylko przeciwnicy ustawią się w kolejce, wtedy będziemy mieli rozeznanie, z kim przyjdzie się zmierzyć Jonowi. – powiedział Kawa.

Oczywiście nikogo nie dziwi, że Jones wyzwał Lesnara. W ostatnich kilkunastu miesiącach wszyscy zawodnicy wyzywają do walki każdego, jednak nieliczni mogą sobie pozwolić, by wyzwać do pojedynku taką gwiazdę jak Brock Lesnar. Sam gwiazdor zawodowych zapasów przestrzegał Jonesa, żeby się dobrze zastanowił o co prosi szefów UFC i kogo wyzywa do walki. Pojedynek byłby na pewno walką wieczoru gali pay per view i miałby szansę na pobicie liczby sprzedanych subskrypcji wszech czasów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.