BELLATOR KB 7: KEVIN ROSS ZAWALCZY O PAS

Partner życiowy pierwszej wielkiej gwiazdy kobiecego MMA, Kevin Ross zawalczy o pas mistrza Bellator Kickboxing w wadze piórkowej. Amerykanin zmierzy się z szerzej nieznanym Domenico Lomurno podczas Bellator Kickboxing 7, która odbędzie 23 września. Nie będzie transmisji na żywo, a retransmisja wydarzenia, która jest zaplanowana na 6 października, zaraz po gali Bellator 184.

Kevin Ross, na co dzień partner Giny Carano, podczas gali będzie miał 37 lat. Amerykanin wygrał trzy ostatnie walki i wszystkie z nich były na galach Bellatora. Po dwóch porażkach w Lion Fight w 2015 roku, w kwietniu zeszłego roku pokonał Matteo Tacciniego podczas gali w Turynie, następnie rozprawił się z Justinem Houghtonem. Dopiero w trzeciej walce dla organizacji Scotta Cookera doczekał się zwycięstwa przed czasem. Podczas gali Bellator Kickboxing we Florencji znokautował w drugiej rundzie kopnięciem na głowę Alessio Arduiniego. 

Domenico Lomurno jest szerzej nieznanym kickboxerem, który walczył głównie na imprezach amatorskich oraz na włoskich galach kickboxingu. W swojej karierze zawodowej nie mierzył się z żadnym uznanym przeciwnikiem, a pojedynek z Rossem będzie pierwszym tego typu. Oczywiście dobranie go na rywala dla Amerykanina jest świadome. Raz, że Bellator kickboxing mocno inwestuje we Włoszech, organizując tam gale, a dwa ogromnym faworytem starcia jest wywodzący się z Muay Thai Ross, co tylko zwiększa jego szansę na zdobycie pasa ku uciesze amerykańskiej publiczności.

Co ciekawe w wadze piórkowej Bellatora znalazłby się bardziej odpowiedni kandydat do walki o pas. Chodzi o Gabora Gorbicsa, który zaszokował świat kickboxingu pokonując byłego mistrza Glory wagi piórkowej, również na gali Bellator Kickboxing, Gabriela Vargę.

Pojedynkiem wieczoru gali będzie starcie o pas dywizji półśredniej pomiędzy broniącym tytułu francuskim zawodnikiem Muay Thai, Karimem Ghajjim, a efektownie walczącym weteranem Glory, Raymondem Danielsem

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.