DANA WHITE: MAŁŻEŃSTWO I DZIECI CZEKAJĄ ROUSEY

Szef największej organizacji MMA na świecie, Dana White słynie z tego, że jest dobrze poinformowany na temat zawodników zatrudnionych w swojej organizacji. Tym razem w wywiadzie dla ESPN charyzmatyczny promotor wypowiedział się odnośnie powrotu Rondy Rousey do sportu, co jego zdaniem jest mało prawdopodobne.

- Ludzie powinni zdawać sobie sprawę, że ona najprawdopodobniej zakończy karierę. Teraz zapewne rozpocznie nowy etap w swoim życiu, który będzie obejmował małżeństwo, posiadanie dzieci i wszystko co jest związane z posiadaniem rodziny. To nie jest smutna wiadomość, to jest informacja o jej potrzebach. Ona jest naprawdę przesiąknięta rywalizacją i zawsze chce być najlepsza. Nie lubi przegrywać. Wiem, że była przez to krytykowana przez wielu ludzi, jednak to jest właśnie prawdziwy obraz Rondy Rousey. Właśnie dlatego przez długi czas była najlepsza, a cała reszta zawodniczek znajdowała się daleko, daleko za nią. Jednocześnie nie jestem jednym z tych promotorów, którzy wietrzą okazję w powrocie wielkich gwiazd do sportu. Nie namawiam jej, że może zarobić nie wiadomo jakie pieniądze jeśli wróci, nie namawiam również Chucka Liddella i innych zawodników o podobnym statusie. Jestem takim promotorem, który nawet jeśli usłyszy, że ktoś się zastanawia nad emeryturą, to doradzam mu zakończenie kariery. – powiedział w wywiadzie Dana White.

Sama Ronda ostatnio pojawiła się w popularnym w USA talk show ‘Live with Kelly and Ryan’ co było jej pierwszym wystąpieniem publicznym od czasu bolesnej porażki z Amandą Nunes na UFC 207. Zawodniczka nie była nawet pytana o swoją karierę w MMA. Zamiast tego prowadzący program rozmawiali z jedną z największych gwiazd kobiecego sportu o zaręczynach z zawodnikiem wagi ciężkiej UFC, Travisem Browne oraz o kradzieży z włamaniem do ich wspólnego domu. Sama zawodniczka nie zdradza żadnych chęci do powrotu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.