WHITE COLLAR BOXING II

Pierwsza gala z serii White Collar Boxing cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczestników. Już niebawem kolejny raz będziemy mieli okazję zobaczyć galę bokserską organizowaną przez Rafała Jackiewicza. Finał drugiej edycji promowanej pod nazwą: 'WCB piątek 13 OSZUKAJ PRZEZNACZENIE', odbędzie się 13. października w restauracji Champions Sports Bar Restaurant w Hotelu Marriott w Warszawie.

Chętni do spróbowania swoich sił, którzy w danym mieście zgłoszą się do udziału w projekcie WCB, będą uczestniczyć w przygotowaniach do turnieju w klubie bokserskim, którego adres i logo jest podane na stronie. Przez okres przygotowań, od ich początku do zakończenia, odbędzie się 30 jednostek treningowych. Podczas nich uczestnicy będą brali udział w treningach bokserskich, mających na celu jak najlepsze przygotowanie ich do walki.

Chętni, którzy chcą wziąć udział w projekcie, ale nie chcą wykupować pakietu startowego, mają taka możliwość, ale wtedy wezmą udział tylko w turnieju. Każdy uczestnik otrzyma odzież sportową do walki, spodenki, rękawice oraz koszulkę. Uczestnicy, którzy wykupią pakiet startowy, po około 10 dniach od rozpoczęcia treningów otrzymają  rękawice, taśmy oraz ochraniacz na szczękę. Po około 20 dniach, osoby biorące udział w treningach otrzymają odżywki.

Przy okazji kolejne edycji są zaplanowane różnego rodzaju ciekawostki i niespodzianki. Jedna z nich to dołączenie się do projektu Piotra Makowskiego z pisma Mean's Health. Będzie on uczestnikiem drugiej edycji 'WCB piątek 13 OSZUKAJ PRZEZNACZENIE'. O wszystkim oczywiście przeczytacie w magazynie Mean's Health. Równolegle ruszy video blog losowo wybranego uczestnika „WCB piątek 13 OSZUKAJ PRZEZNACZENIE”, którego trening i emocje towarzyszące przygotowaniom będziecie mogli śledzić na oficjalnym kanale youtube 'LEONE POLSKA'. Całą galę będziecie mogli obejrzeć na platformie telewizyjnej TylkoSport.Net oraz w portalu Bokser.org.

Przedsięwzięcie możliwe było dzięki sponsorom: RatSort, Leone Polska oraz Champions Sports Bar Restaurant. Więcej dowiecie się na www.boksdlawszystkich.pl

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.