FEN 18: IGOR MICHALISZYN PRZED WALKĄ

Na gali FEN 18 w Koszalinie Igor Michaliszyn zadebiutuje w nowej dla siebie federacji. Zmierzy się z drugim debiutantem w Fight Exclusive Night, to Tomasz Romanowski. Posłuchaj co Igor, jego trener oraz kolega z maty były mistrz KSW Artur Sowiński powiedzieli nam przed kamerą.

Będzie to zatem starcie dwóch debiutantów w szeregach FEN. Z jedną porażką na koncie do oktagonu w Koszalinie wyjdzie Michaliszyn, który jak do tej pory stoczył pięć zawodowych pojedynków. Tylko raz, w konfrontacji z Radosławem Tarnawą, sędziowie musieli orzekać o jego zwycięstwie. Ponadto raz wygrał przez nokaut, z Sebastianem Swiderem i dwa starcia padły jego łupem po tym, jak poddawał swoich rywali. Zawodnik w przeszłości walczył dla mniejszych federacji, a w oktagonie ostatnim razem mogliśmy go zobaczyć w kwietniu w Raciborzu.

Naprzeciwko Michaliszyna w klatce stanie Romanowski, czyli bardzo doświadczony zawodnik trenujący na co dzień w legendarnym Berserkers Team Szczecin. Występ podczas FEN 18 będzie dla niego powrotem na matę po dwuletniej przerwie. Przed rozbratem z MMA urodzony w Stargardzie Szczecińskim wojownik pokonał przez nokaut Marcina Mencela i po zaciętym boju zwyciężył na punkty z Danielem Skibińskim.

– Cieszę się, że wracam do oktagonu i cieszę się, że zawalczę dla takiej dużej federacji, jak FEN. To naprawdę dla mnie spora szansa. Przygotowuje się do tego starcia od dłuższego czasu i wierzę, że moja ręka będzie w górze. Wrócę, obiecuję! – deklaruje Romanowski.

Filmy promujące Igora w FEN:

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.