BARTOSZ BATRA W GLORY? NEGOCJACJE TRWAJĄ

Jeden z najlepszych zawodników Muay Thai w Polsce, Bartosz Batra jest w trakcie negocjacji z organizacją Glory. Jak poinformował nas manager zawodnika, Artur Gwóźdź,  właściciel grupy managerskiej ArtNox prowadzone są rozmowy z uważaną za najlepszą organizację na świecie.

Zapytany o powód, dla którego Batra jeszcze nie walczy w Kunlun Fight lub w Glory szef ArtNox odpowiedział, że trwają obecnie rozmowy na ten temat, ale tylko z organizacją, która obecnie skupia się na działalności w Stanach Zjednoczonych. Jednocześnie Artur Gwóźdź poinformował, że nic więcej poza tym, że odbywają się negocjacje nie może powiedzieć.

Jak do tej pory w Glory walczyło pięciu Polaków. Pierwszym był Paweł Jędrzejczyk, który stoczył dwie walki dla tej organizacji. Po jednej walce dla światowego giganta mają zawodnicy z Nowego Sącza: Rafał Dudek oraz Łukasz Pławecki, a także Bartosz Botwina i Paweł Zawistowski, z czego ostatnia dwójka wygrała swoje pojedynki. Niedługo po raz drugi w organizacji wystąpi Rafał Dudek, a także zawodnik wagi ciężkiej z Wrocławia, Michał Turyński. 

Bartosz Batra w ostatniej walce zadebiutował w DSF Kickboxing Challenge. Podczas jubileuszowej, dziesiątej gali organizacji przegrał z Jurijem Żukowskijem w pierwszym w historii ząbkowskiej organizacji pojedynku Muay Thai. Białorusin przerwał passę czterech zwycięstw z rzędu zawodnika z Wrocławia.  

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.